Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Иван #304 üzenetére

    Szerintem pont nem öngól, a Steam Survey pont jó arra, hogy szembesítsem a valósággal az agyatlanokat, akik azt hiszik, a legújabb PC VGA/CPU generáció középkategóriája van az átlagos PC-kben. Lófaszt, tisztelettel. Az átlag PC 2-3 generációval simán le van maradva az aktuálistól hardverben, főleg mióta évenkénti generációváltás van, az átlagos gémer nem a PH hardverbuzi közönsége. Az átlag konzol pedig a generációváltás után egy-másfél évvel már többnyire a friss gen, pont mert még a félgenerációkkal együtt is durván hosszabb a kihordási idő, több idő van gyűjteni rá és egyszerre kevesebbet kell letenni az asztalra - kevesebb a beugró szint ára.

    Nem hoztam/hozom ki a konzolt győztesnek, de pont most hiba lenne lebecsülni is, az elvakult PC masterrace istenítéstől meg kifejezetten viszket a tenyerem(ahogy a PC-s kritikátlan fanboykodástól is).

    A konzolok és a PC sem osztogatnak ingyen értéket(bár PC-n ott a modding, ami azért kicsit igen, a warezra viszont inkább nem térnék ki), és esetükben is, ahogy a PC-n, leginkább az early adopterek fizetik meg az árat. Úgy hardver esetén, mint játékokban - én pl azért is választottam kicsit magasabb beugróval a lemezes PS5-öt, mert azon a Digital editionnal ellentétben, létezik használt játék piac(illetve van egy jó pár lemezes PS4-es játékom, amit még nem toltam végig, pl Uncharted-széria vagy az aktuális God of War), és később többszörösen fog megtérülni az a 35e, amennyivel most drágább. Ráadásul ma már konzolon se ritkák a Steam-eshez hasonló leárazások.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák