Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Иван #329 üzenetére

    Nem tudom "counterelni" :DDD
    Nyertél, neked még annyi életed sincs, mint nekem... :R
    Én kb. egy kezemen meg tudom számolni a játékokat, amiben átléptem az 1000 órát(Fifa Manager 14, WoWs meg talán még a Morrowind, de abban nincs számláló, hogy biztosra mondhassam), ebből a WoWs rohadt drága , mert nem átallok prémium cuccokat is venni, szerintem jóval 100e Ft fölött járok már 2 év alatt, amit elbaxtam rá(ha lenne ilyen szintű csatahajós offline játék, dobnám is a WoWs-ot mintha a kezem égetné)... a Morrowind meg a "legolcsóbb", azt ajándékba kaptam anno, még lemezes verzióban.

    És nem egy játék lehúzós modelljével jövök, minden F2P/P2W játék ilyen(ha jól rémlik, a Wow is, meg az EveOnline is, többek közt), ezekez képest a konzolos előfizu aprópénz...

    Az EA play PC-n kezdte... de nem integrált része a Steam-nek, csak össze van vele kötve(ilyen szinten a PSN-nel is), amit angolul ugyan valóban "intergration"-nek hívnak, de magyarul azért nem pont ugyanazt jelenti.
    Ami valódi integráció az az Origin és EA Pass, lévén ugyanaz a fejlesztő/fenntartó, illetve az MS és a Game Pass - látszik is mindkettőn, hogy a 1st party játékait nagyon sokára akciózza csak le, ha egyáltalán...
    Illetve újabban a Steam, az Uplay és a GOG kezd mindennel is összeköthető lenni... de még mindig kell külön acc mindhez...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák