Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz BusinessGuy #298 üzenetére

    azt felejted ki, hogy konzolnál keményen optimalizálnak
    teljesen más a rendszer, nincs külön vram és rendszer memória, közös van
    gyakorlatilag gyártón belül egy vasra kell programozniuk - ami persze sarkítva igaz mert van kisebb modell és ott vannak a régiek -, de pc-nél sok vga van, sok cpu, és az egész rendszer másképp működik
    azt nem hiszem, hogy az ssd-k érdemit adnának pc ssd-vel szemben, de vga terén ha hw-esen pl 2070s - én is akörülre tippelem -, jó programozással már a mostani 3070 szint is lehet
    ugyanakkor pc-n látjuk sokszor, mire _nem_ elég már egy 3070 szintű vga sem

    Hopkins95
    metrot tudom, az viszont nem érdekelt, pc-n megnéztem mert benne volt gp-ben, de nem ájultam el tőle
    ahogy valaki mondta egyszer mai játékokra..másképp csúnyábbak mint a 20 évvel ezelőttiek ( :
    szóval nagyon kevés játék van ami érdekel, doom 2016 az egyik, ha ott nincs egér+billzet akkor már mindegy részemről
    az volt a terv forzára sx, fps-re pc, mert azt úgyis szeretnék
    de akkor "olcsó" vga-val és hangtalannal, 60e ft-ig, 1080p/60-ra elég, vagy 80e ft kategória már 100-120-ra is doom alá
    de kb ott vagyok hogy lelövöm az sx tervet, ráköltöm az árát még vga-ra, és akkor brutál, doomnál sem kell 1080p-n lennem, de ha megfogna a 144hz őrület még az is meglenne
    most rtx miatt a wolf youngbloodot gyűrtem, jó az rtx nem vitás, de maga a game pffffffffffff.....lufikat szétlövöm, dekorcsíkok meg se nyekkennek, katakombákban koponyák felének visszanő a feje, boros üveg darabokra szakad, szódás üveg meg se mozdul de golyó nyomok maradnak benne...nagggggyon gagyi :) épp amíg játszom vele rtx miatt leköt, és pont addig míg ki nem nyomom, de ha többet nem látnám se hatna meg
    és így vagyok majdnem minden játékkal, kivéve pl forza és doom

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák