Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Chaser #294 üzenetére

    Igen, ha lesz ilyen Doom vagy Metrohoz hasonló single player játék én is attól tartok, hogy ez érdemben nem fog változni. Bár a Metro konkrét tudtommal Xbox One-on támogatja az egér+billentyűzetet.

    Én multiplayer játékoknál látok nagy potenciált. Amely játékokban lesz crossplay, azoknál rá lesznek kényszerítve arra, hogy kínáljanak támogatást hozzá, azért hogy bármilyen platformon bármilyen beviteli eszközzel tudjál játszani.

    #296 Kansas
    Én most a Valhallát kezdtem PC-n és először kontival játszottam, de aztán megmozdultam egér + billentyűzettel és a PC-m előtt ülve úgy nyomom. Persze ha lehuppanok közben a kanapéra vagy úgy van kedvem, akkor megint a kontival nyomom. Igazából mindkettővel adja, csak egérrel valahogy pontosabb/egyszerűbb a nyilazás.

    #300 Kansas
    Én meg pont a régi AC-ket mint a Syndicate nem tudom normálisan billel játszani, mert a kamerakezelés nehézkes meg mindig oda ugrik, ahova nem akarok. :D A Valhallánál pl. a kamerakezelés sokkal jobban van szerintem optimalizálva billentyűzetre is.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák