Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Fryskitt #30 üzenetére

    Én is 41 vagyok. Szeretek játszani,de már a koromból adódóan nagyon kevés játék köt le, szeretem meg, van türelmem végigtolni, .Most a zelda volt, ami mély nyomot hagyott bennem,előtte meg a Last of US, amit PS now keretein belül toltam végig.
    Ez egykikapcsolódási forma, amire szüksége van az embernek. Van aki olvas (én is teszem azt ez mellett esténként) van aki túrázik vagy több ilyen hobbit űz egyszerre. szerintem ez már nagyon rég nem a gyerekek , fiatal felnőttek szórakozása csak.
    Az én apáméknak az volt a szórakozás, hogy kijöttek a TSZ-ből , megálltak egy sarki talponállónál és napi szinten beverettek egy csomó sört, bort stb..a következményeit szerintem láttuk, tudjuk. Volt ilyen generáció is. MI meg ilyenek vagyunk :) Szerintem nagyon sok embernél már ez egyenértékű a mozival, filmnézéssel., sőt fölötte helyezkedik el.
    SZóval kitartás, majd nyugdíjas klubban együtt toljuk az AOE 8. részét :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák