Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolruf

    őstag

    válasz Televan74 #30 üzenetére

    Nem látom ennyire tragikusnak. Engem először az abnormálisan horror ára akasztott meg, aztán amikor láttam, hogy a 360-at sem temetik még (elvileg), akkor megnyugodtam. Nem kell nekem next gen addig, míg a gyártó úgy gondolja, hogy senkik vagyunk a szemében. El lehet vegetálni a 360-al is, nincs ebben nagy ördöngősség. Számomra a PS4 a kontroller miatt felejtős, amíg PS2-m volt, addig is utáltam azt a kivitelt. Aztán meglett a 360 és ledöbbentem, hogy jé, ez lehet kényelmes is? :D
    Anno a WMV9-nél is ez a cirkusz ment a DRM-el, nem támogatott IP régióból indított lejátszásnál közölte, hogy felejtsd el (Terminator 2 WMV9 eredeti lemez). Ott lehetett külföldi proxyval trükközni, lehet, hogy itt is megoldható lenne, hogy külföldi proxyt állítasz be a routeren és már megy is.
    Mindenesetre pl. számomra az egész nem éri meg (a boxom sem hackelt), a régire annyira olcsók már a jó programok is (akár használt, akár régebbi ondemand), hogy türelmesen várok. De megértem azokat is, akik pl. egy Xbox One-ra vártak azért, hogy konzolt vegyenek és most közlik velük, hogy nesze semmi, még csak meg sem foghatod jól, mert már a magyar kezedtől is letilt, nemhogy attól, hogy bekapcsolod.

    (nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák