Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz james001 #28 üzenetére

    Te mit tudsz a GT5 rally részéről, azon kívül, hogy lesznek benne rally autók?
    Lesznek benne rendes rally szakaszok (mondjuk egy rendes rallys játékban kell úgy 40-60 szakasz)?
    Benne lesz az összes hivatalos rallifutam helyszíne?
    Lesznek mondjuk negyedórás-félórás szakaszok?
    Lesz hó, eső, sár, jég, vízátfolyás?
    Lesz értelmes sérülés modell? (És itt nem csak arról van szó, hogy ha nekivágódok 100-al egy fának akkor lifegni fog-e lökhárító, hanem, hogy mennyire törnek össze a kocsi egyes alkotó elemei, hány alkotó elemről tartja majd ezt nyilván a játék, és azokat lehet-e javítani, mennyi idő alatt javítani szervízparkban.)
    Lesznek szakaszok közti szervízek?
    Lesz normális porfelhő a kocsi után? (Erre tudom a választ, nem. Pedig egy igazi ralliban fontos lenne. Nem egyszer jelent gondot, hogy a másodikként induló már semmit nem lát a portól.)
    Lesz normális pontrendszer és évadjáték?
    Lesz rendes navigátor, aki mondja, hogy mikor mit tegyél?
    Amit én eddig láttam a GT5-ralli részéből az ennyi: egy darab videó, amin a reflektorok nem világítják meg a környezetet vagy az elöl menő autót, csak azt, amit a fejlesztők gondolnak, nincs normális porfelhő a kocsi után, 3 körös versenyen versenyzik egymás ellen két autó arcade módban, és egy rallis kanyarvétel nincs az egész videóban. Másik videón ralli autó ugyan, de nem rally pályán nem ralli autók ellen versenyez. GT5 mint ralli játék? Ne nevettess. Jó játék lesz a GT5, egyértelmű, csak azért ne legyünk már elvakultak.

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák