Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JetiRulez

    őstag

    Nem tudom ezt megérteni. Ismerősöm is képes, akár 24 órán keresztül ülni a gép előtt és sokadmagával irtani az ellent WoW-ban, amikor szabadságon van. :F

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

  • JetiRulez

    őstag

    válasz wikings2 #41 üzenetére

    Akkor kifejtem bővebben. Én az utóbbi időkben igyekszem minnél kevesebbet ülni a gép előtt. Nem szeretném, ha idő előtt elromlana a szemem. Persze, hogy ne legyek álszent, magam is szoktam 6-12 órákat ülni a gép előtt egyhuzamban, de az kb. negyed évente fordul elő. Amikor már tényleg nem kell időt szánnom semmire, buliztam haverokkal, kész a házimunka és a kert, szabadnapot vettem ki, voltam kirándulni valahol, kint esik az eső-hó, stb. Máskor 2-4 óránál többet nem ülök itt általában.

    Azért néha napján egy 24-28 órás LAN-parti is becsúszhat, de rendszert nem csinálok belőle. Engem kifejezetten depresszióssá tesz, ha szabadidőmben nem mozdulok ki itthonról, hanem a monitort bámulom. Ez az udvari LAN-parti viszont tényleg nem hülyeség. Mi már csináltunk ilyet szomszéddal, csak aztán esete megrohamoztak a szúnyogok és pucolni kellett befelé.

    A horgászás a kockulástól teljesen más dolog. Horgászni általában társasággal megy el egy hetekre az ember. Igaz, hogy ott ülnek, amíg kint világos van, de mindig van mellettük valaki, akivel személyesen szót válthatnak. Este pedig a bérelt kunyhóban esznek, isznak, mulatnak kifáradásig.

    Korábban, 1-2 évvel ezelőtt, míg még nappali iskolába is jártam, meg az az előtti időkben rendszeres volt nálam is az élettelen kocka nevű jelenség (a tanulás jobbára kimaradt és ezért tartok ott, hogy biztonsági őr vagyok :((( ). Miből állt egy napom? Eszem, iszom, alszom, haverozok, kockulok 8 órákat az év 365 napján. És a legrosszabb az egészben, hogy senki nem szólt rám. Magamtól jöttem rá, hogy itt valami nincsen rendben. Ez nem normális. Változtatni kellene.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

  • JetiRulez

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #54 üzenetére

    Én magam még soha életemben nem voltam horgászni. Van pár ismerősöm, akik így szoktak menni.

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák