Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Memmaao #40 üzenetére

    Értjük mi, hogy a marketing bullshit áttörte az ingerküszöböt, de egy dolgot azért szögezzünk le: a semminél, a soha magamra se nézek, csak amikor a mentő visz el metódusnál azért vélhetően hatékonyabb egy ilyen mobil EKG, nem? Gondolom, nem az a cél, hogy a milliós eszközöket kiváltsa, hanem az, hogy otthon kiírja a parasztnak, hogy nem kellene sokáig szórakozni, mert belever az index a karterbe. Lásd, autóknál check engine. Ha fele ennyibe kerülne, jobb lenne, de sajnos ennyi az ára. Még mindig jobb, mint napokat holterrel kolbászolni, és azért leadni fals méréseket, mert szétb@sz az ideg, hogy lóg rajtam az a fos, amitől aludni is képtelenség.

    Ha nem költöttem volna el Karácsonyra a világ minden pénzét (kétszer), akkor már berendeltem volna. Nekem szívzörejeim voltak meg magas vérnyomásom, az Asszony meg tachycard, amire persze csak következtetnek, mert amikor a szívéhez kap, és megáll egy pillanatra (mármint az Assony, nem a szíve, szerencsére), épp nincs kéznél se orvos, se EKG, se másf@szom. Ezzel legalább lehetne adni valami támpontot a diagnosztikához. Bár úgy érzem, az utóbbi mondatommal már egyetértesz Te is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák