Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz WZP #156 üzenetére

    No de pont az ilyenek miatt nem értem miről is van szó:

    (újranyit minden programot restart után. aki ezt kitalálta annak a kezét eltörném)

    Ez alatt mit értesz? Nekem semmi ilyesmit nem csinál.

    Teljes képernyős felugráló figyelmeztetések frissítésről.

    Nekem ilyet sem csinál.

    Teljes képernyős botrányos metro appok erőltetése, választási lehetőséget nem kínálva(képnézegető, pdf reader és egyebek.)

    Ezt sem értem. Képnézegetőből alapból kínál kétfélét a win10-est meg a win7-est, és pont ugyanúgy le lehet cserélni ahogy win7 alatt is (nekem ACDSeere van cserélve), PDF reader tök ugyanez, van benne alapból valami amit pont ugyanúgy kell átállítani ahogy win7 alatt is kellet.

    https://www.facebook.com/Naruvideo

  • sb

    veterán

    válasz WZP #156 üzenetére

    Kb. felesleges leírni, mert nem vagy nem releváns kérdésekvagy már előre meg lettek válaszolva.
    - Jobban tudja mint a user
    Én sem szeretem, de tudja jobban: ez lenne a dolga. És ezt nemén mondom, hanem épp a w10 haterek. Ha fentebb scrollozol épp az volt az egyik "érv", hogy a w10-hez vérprofinak kell lenni mire kiirtasz mindent amit nem szeretnél és ez gond. El kéne dönteni akkor mi az igény: lehessenn sz*rrá állítgatni vagy tudja jobban az OS?

    - Kényszerített újraindítások: ki lehetett ezt is lőni már az elején, de egy ideje bekerült a menükbe is minden szirszar. Nyilván nem véletlen. Semmi nem ugrál már fel kéretlenül, kikerülhetetlenül és restartol kérdés nélkül ha nem akarod. A notification is diszkréten jön fel.

    - A viselkedéssel, kinézettel továbbra sem tudok mit kezdeni. Ez OS, nem ezt nézegetem. Futtatom rajta a programokat amik ugyanúgy néznek ki. Egyedül a gépházas kavarás jogos, de az is túlélhető.

    - Kémkedés: Ki lehet lőni. Nyilván nem szép.

    - Nyugtass meg, hogy több 100 gépet image-ből vagy vmi automatizmusal kezeltek és nem egyesével kell beállítgatni mindent. Ez igaz w7-re is.

    Továbbra is azt látom, hogy vannak nyilván hátrányai, de egyik sem egetverő. Előnyei is vannak, hiszen modernebb egy csomó mindenben. És a régi OS-sek sem voltak hibátlanok. Nekem kb. mindegyik ugyanannyi fejfájást és ugyanolyan minőséget hozott de mégis az új általában több volt. Legalábbis egy idő után. Nyilván a váltásba meg kell némi energiát fektetni. 0 ráfordítással nem lesz jobb/újabb semmi.

Új hozzászólás Aktív témák