Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    Én szerettem anno a Win 7-et. Egy jól működő OS volt ami szépen tette a dolgát. De egyszerűen elhaladt felette az idő, ezért váltottam Win 10-re. Abszolút nem bántam meg, semmiben sem visszalépés a Win 7-hez képest, ugyanúgy semmi problémám nincs vele mint ahogy a héttel sem volt.
    Külsőre ez tetszik jobban, az egyetlen amit hiányoltam az az oldalsáv volt (nem is találtam rá jó megoldást), de ugye ez pont annyira szubjektív, mint hogy valakinek bejön-e a csempe, vagy éppen az aero.
    Szépen testreszabható szerencsére, telepítés után ennél is végigmentem a beállításokon és saját szájízem szerint állítottam mindent, épp úgy mint a 7-en anno. Nem zargat semmivel, nem csinál semmit "magától".

    Mind a Win 7, mind a Win 10 kiváló OS, de akinek fontos a játék, vagy csak haladni szeretne a korral, az már 10-et használ.
    Egyetlen baklövése és rossz operációs rendszere volt a Microsoftnak, a Vista. Hiába tetszett nagyon külsőre, annyi technikai malőr kísérte hogy menekültem róla, még úgy is hogy megvettük eredetiben. A 7 jó volt utána, a 8 és 8.1 kimaradt, de jó volt látni hogy nem követték el ugyanazt a hibát mégegyszer a 10-el.

Új hozzászólás Aktív témák