Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz Dilikutya #231 üzenetére

    Én se gondoltam volna, de tényleg így van. Tegnap találtam csomó youtubes videót, ahol home/pro/ltsb/ltsc összehasonlítások voltak játékokban és volt bőven 10%-os különbség is az ltsc javára a pro-val szemben. Nem mindig volt nagy a különbség, de mindig az LTSC vezetett. Ezért is vettem fel ezt a szálat (meg előző munkahelyen LTSB-ket tettem és csak pozitív érzelmeim maradtak :B)

    Amúgy nem tudom miért kevered ide a *hozzáértést* a buildekre vonatkoztatva. Ennek az egésznek semmi köze ahhoz.
    Mihez van köze? Mondjuk a szeméthez. Köztudott, hogy a Home/Pro vonalon a telemetriát NEM lehet kikapcsolni, hiába állítod be a GPO-t. Egyszerűen nem csinál semmit. És ki tudja még mennyi beállítással van így. Enterprise-val nem lehet mellélőni...

    És ha már nagyon véded a Home-ot, akkor tegyél fel valamilyen forgalomfigyelőt (vagy rakd Pi-hole mögé) és hüledezz, hogy mi mindent csinál a háttérben a tudtod nélkül. Onnan meg már nem nehéz kikövetkeztetni, hogy abból teljesítményvesztés is van:U

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák