Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Felraktam virtualboxba a 2019 LTSC-t, és próbáltam az nvidia drivert telepíteni (nincs nv kártyám de kísérletképp próbálkoztam, mert valakinek itt gondja volt nv driver telepítéssel) nos ugyanazt a hibaüzenetet kaptam mint ő hogy a windowsnak ezzel a verziójával nem kompatibilis a driver. Tehát NV kártyával felejtős az LTSC, Ati driver simán felment, bár csak a legacy drivert használom, azt próbáltam (Radeon 6670).
    A virtualbox ajánlott beállítása 50gb virtuális merevlemez a win10-hez, ezen az LTSC mindössze 13,6gb ot foglal! Bár ebbe már egy Eset internet security is benne van, de ez a helyfoglalási arány akkor is nagyon jó!
    Rakott ide valaki egy githubos linket amin van egy script ami felrakja a winows store-t LTSC-re, kipróbáltam működik. Szóval a store-ot sem kell nélkülözni. Még azthiszem teszek egy próbát a normál Ati driverrel hogy az dob e vmilyen hibaüzit a windows verziója miatt.
    Aki Tenni akar egy próbát az LTSC-vel én azt ajánlom próbálja ki virtuális gépen az éles próba előtt(Hogy megelőzhetők legyenek olyan szívások mint az nvidia driver LTSC inkompatibilitása.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák