Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz idegen lény #24 üzenetére

    Most akkor megleplek: azon Wii tulajok, akiknek a Wii Sport mellé volt még más játékuk is a gépre, többségében a Wii mellett egy X360 és/vagy egy PS3 tulajai is voltak. (forrást most nem tudok, de valamelyik USA játékos weboldalon volt erre szavazás egyszer, IGN vagy Gamespot vagy hasonló).

    @ b. : ha ilyen borúsan látod a jövőt, akkor miért nem adod el a Wii U-d és megkíméled magad e sötét gondolatoktól. Nem muszáj, hogy mindenki pesszimistán álljon a géphez. Amúgy a wiki a Wii CPU-járól: "Very few official details have been released to the public by Nintendo or IBM. Unofficial reports claim it is derived from the 486 MHz Gekko architecture used in the GameCube and runs 50% faster at 729 MHz" De erről úgyse győzzük meg egymást, szerintem a Wii egy felurbózótt GameCube, a Wii U pedig egy továbbfejlesztett Wii.

    [ Szerkesztve ]

    A Slime draws near! Command?

  • khron78

    őstag

    válasz idegen lény #28 üzenetére

    Zombie U 2-re gondoltam. Eredetileg lett volna, csak leállították, vagyis Wii U-ra valószínűleg nem lesz.

  • ldave

    félisten

    válasz idegen lény #28 üzenetére

    Jajj, ez a szöveg már. A PS4-ben van valami hatalmas újítás a PS3-hoz képest? Hát persze, hogy nincs. Az éritőpad pedig nagyon jó, volt már egyáltalán Gamepad a kezedben 5 percnél tovább? A lemerülés meg csak annak gond, aki egyszerre akar 5 órát játszani, 2 óra alatt felöltődik maxra, mellyel 4 órát simán lehet egyhuzamban játszani, ha valakinek ez lenne az igénye. Sőt, amíg töltöd, addig is játszatsz vele.

    A Slime draws near! Command?

  • A.tessz

    senior tag

    válasz idegen lény #33 üzenetére

    Igen nagyon sokat fejlődött, pl battlefield 4 mehet 720p ben hajrá!

    Ps4 még annyira sem fejlett mint anno a ps3, mert akkor bizony szépen a pc előtt volt.
    Újítás meg tényleg nincs benne semmi, xbox legalább kiadott egy profi mozgásérzékelőt hozzá.
    Wii u ide vagy oda , újítás több van benne mint a többi konzolban, az ha nem jön be hardveresen, vagy a gamepad nem tetszik az egyéni dolog, de hogy semmi új nincs benne azt gondoljátok át újra, mert a másik két konzolban még annyi sincs, sony nyomott egy kis nyúlást, hogy egyedibb legyen a kontrollere és kész.

    A másik a third party kiadókokon kívül, azért nincs elszállva egyik új konzol sem exkluziv tartalmakkal, szerintem most fog igazán virágozni a pc!

    Az meg, hogy a wii mellé nem veszel wii ut? Ezt nem is értem.
    Ps3 mellé nem veszel ps4 et, vagy xbox 360 mellé xbox onet?
    Miért ne vennél....

    Nem fogja vinni az xbox 360!

    [ Szerkesztve ]

  • A.tessz

    senior tag

    válasz idegen lény #35 üzenetére

    Ps4 szépen ugrik az elején pár millió eladással aztàn visszalassul, a komolyabb exkluzív címekre meg várni kell. Wii ultimate.... ezt meg hagyjuk is. Mit veszel az a te dolgod , de nehogy azt hidd , hogy ps4 alternativa lesz , 3d mariok, smash brosokkal szemben....

  • Karambola

    csendes tag

    válasz idegen lény #35 üzenetére

    "...Wii u ide vagy oda , újítás több van benne mint a többi konzolban, az ha nem jön be hardveresen, vagy a gamepad nem tetszik az egyéni dolog, de hogy semmi új nincs benne azt gondoljátok át újra, mert a másik két konzolban még annyi sincs, sony nyomott egy kis nyúlást, hogy egyedibb legyen a kontrollere és kész..."
    erre egy példa:
    Volt szerencsém játszani a Splinter Cell Blacklist PS3 verziójával egy ismerőssel. A tesztekkel egyetértve egy erősen közepes minőségű produktumhoz volt szerencsém. Aztán sikerült igen jó árban hoozájutnom ugyanebből egy WiiU-s változathoz. Lecsaptam rá, mert amúgy is gyatra a felhozatal a gépre, gondoltam ezzel elleszek kicsit. Nos, a GameTab nyújtotta extrák akkorát dobtak a játék élvezeti faktorán, hogy egyszerűen előtteragadtam, teljesen beszippantott. Hasonló okosság a Tab efféle irányú bevetése a CoD -nál is és a MassEffect 3 -nál is. Tudom jól, ezek nélkül is tökéletesen funkcionál a játék, de a GameTab -os fícsörök nem fölösleges extrák, hanem igenis helytállóak és többlet tartalmat adnak.

    "...A másik a third party kiadókokon kívül, azért nincs elszállva egyik új konzol sem exkluziv tartalmakkal, szerintem most fog igazán virágozni a pc..."
    Ez némileg igaz is, meg nem is. Valóban meg lehet nézni, hogy pl. az X360 vagy PS3 teljes játékkínálatának jó, ha 10-15% -a exkluzív cím. Csak az a gond, hogy amíg ez a két másik konzolkiadó gyakran "keresztbe multiplatform", addig a WiiU-PS3-X360 multi címek mennyisége is igen szerény. És ehhez képest a WiiU exkluzívok száma még karcsúbb. Bár sztem még így is jobb a WiiU exkluzív / WiiU-PS3-X360 címek aránya, mint a PS3 illetve X360 / PS3-X360 címeké. Érdekes volna egy kis időt rászánva ténylegesen utánanézni ezeknek a számoknak. Talán majd egyszer... :D

    "...Az meg, hogy a wii mellé nem veszel wii ut? Ezt nem is értem. Ps3 mellé nem veszel ps4 et, vagy xbox 360 mellé xbox onet? Miért ne vennél...."
    Tudok sok olyan WiiU tulajt, aki (bár több okból, de) megtartotta a Wii -jét, miután/mielőtt bevállalt volna egy WiiU -t. Mondjuk vagy azért, mert akad egy-két cím ami miatt érdemes volt egy igazi Ninti-fannak megtartani a gépet (pl. Mario Galaxy -k, Mario Party -k, Metroid -ok, Zelda -k, teljes Resi Evil széria, stb.). Aztán lehet, azért is, mert a WiiU használja a Wii kontrollereit és játékait. Meg aztán sajnos a Wii szettek ára a "béka segge" alatt mozog. Sz*rért-f*sért pedig ki akarna eladni bármit is ??? 15-20 ezer forintért túladni rajta sokak szerint butaság volna, így megtartják/megtartották a WiiU mellett ezt is.
    A PS3 / PS4 váltás ebből a szempontból talán kicsit más. PS3 még most, az utód eljövetelét megelőzően is igen szépen tartja az árát (korrekt állapotban használtan 40k -t simán elkérnek egy újonnan 50-55k -s gépért, ami elég jó arány). Bár nagyon sokan megválnak most a PS3 -tól, pedig elfelejtik, hogy a PS4 nem lesz visszafelé kompatibilis (mint a WiiU a Wii játékok felé). Így ha én is terveznék Ps3 után PS4 -et, erősen meggondolnám, hogy az új gép árának harmadáért vagy negyedéért elpasszoljam-e a gépem. Mellesleg ott van mindenkinél egy bizonyos mennyiségú játék-bázis, amit vagy ad "ajándékba" a gép mellé, nagyobb kupacnyi szoftver esetén pedig szöszölhet az egyenkéni eladással (alternatívaként a "filléres áron egyben eladom mindet" megoldást választva). Aki egy cseppet is átgondolja, rádöbben, hogy sem anyagilag nem jár túl jól, sem pedig eszmeileg. Utóbbi miatt azért, mert ott az a rengeteg kipróbálatlan vagy kijátszatlan játék a kurrens generációban és mindezt veszni hagyni egy jóval költségesebb és jelentősen szűkebb kínálat miatt fölösleges luxus volna.

    Unatkozó kötekedők KÍMÉLJENEK !!!

Új hozzászólás Aktív témák