Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz idegen lény #7 üzenetére

    Csak a felállása lassabb picit, mert a profilomat nem a SSD-ről, hanem egy más meghajtóról (HDD) tölti, mert úgy, ha gáz van, újra tudom telepíteni a rendszert alatta, és még csak ki sem, jelentkeztet sehonnan, onnan tudom folytatni, ahol abbahagytam az ini file visszamásolása után. De egyébként nem lassítanak, használható marad - na jó, ott ahol marha sok tracker sriptet meg reklámot kell blokkolni, akkor néha előferdül. De az e10s pont erre lehetne megoldás; csak ugye ezekkel nem megy.

    #9 KAMI: Tudom, nem is lesz 57-es nél újabb Fox-om soha, ha így folytatódik, mert, mint ahogy írtam, pont az előnyét vesztené el: a maximális testreszabhatóságát. Az egyenFox-ot meg tegyék az ablakba, és ne lepődjenek meg, ha az emberek átszoknak másik egyenböngészőre.

    #12 ztoldy: Olvastam a kényszerítést, meg is csináltam, mégsem működik, de egy linket szívesen veszek, hátha valamit kihagytam.

    #13 CPT.Pirk: Épp az a lényeg, hogy nem akarom letiltani őket. Így is elég gyors, de a napokban jön az 1700X, aztán még gyorsabb lesz egy szálon is.

    #15 LakiPali: Jé, egy lelkitárs. :D

    #16 raskolnikoff: Elvileg semmit. Gyakorlatilag az új verzióval inkompatibilis kiegészítőidet, meg tesztreszabásaidat. De lényegi adatod nem veszhet elvileg (könyvjelzők, jelszavak, egyéb beállítások, stb.)

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák