Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Dilikutya #35 üzenetére

    Itt nem is annyiról van szó, hogy hogyan is fut, mert az ember előbb utóbb vesz alá egy megfelelő gépet, ha olyan jó. Persze fontos tényező, és negatívum, de nem ez vágja agyon.

    Hanem ha valaki megnézi, csak ezt az egyetlen 7 és fél perces videót, többet ér 100 elemzésnél meg marketing kampánynál:

    Watch Dogs : my "true next-gen experience"

    A járművek fizikája, törés modellje, a mesterséges intelligencia silánysága... és ez csak pár dolog az eddig említetteken felül. Ja meg a karakter mozgása, az AC-ből átemelt animációval való megoldásával. A fentebb linkelt videóban ezeket mindet felrója neki a videót készítő, és még sok mást.

    "Ha megnézel néhány 5-10-20 perces videót, abból nem fogod tudni, hogy élveznéd-e a játékot."

    Tehát erre a válaszom az, hogy általában amit írsz az más játékoknál tényleg így van - saját tapasztalatom is ez, például COD-nál volt olyan amit videó alapján nem vettem volna meg, aztán szomszédban kipróbáltam, és már rendeltem is meg -, de ennél az a helyzet, elég egy videót megnézni, csak az olyan legyen ami úgynevezett hiba gyűjtő videó, és mindjárt meggondolja az ember a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák