Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    affene nem játszom konzolon és kontroller nem volt még kezemben - kiestem... ja de, wii-s igen, az ér? 8)

    másik: meggyőződésem, h a valve nem szól bele az árazásba és akciózásba, csak a sápot rabolja le. vannak játékok (pl van helsingek is ilyenek), amelyek gyorsan veszítenek árukból, megjelenés után pár hónappal már harmadáron meg lehet kapni őket.
    mások (pl jellemzően keleti tbs-ek) évekig lassan veszítenek árukból, ritkán és kis mértékben leárazottak. pl a legutolsó disciples3 iterációt egyszerűen egyáltalán nem akciózták sztímen, gg-ről kellett elcsípni a sokéves játékot, h ne 20 ajrót kelljen már fizetni érte...

    ez a kiadó döntése. gondolom előkerül a kérdés, ha pl arról van szó, hogy tartom az árat és lassan csökkentem 3 évig és kiszedem belőle amit lehet az utolsó centig, vagy csökkentem az árat, akciózom (amivel szem elé is kerül a főoldalon) és esetleg így nem kell kirugdosnom minden dolgozót, mert lesz elég tőkém, hogy nekiállhassunk a következő tervezetnek...

    (pl mielőtt bedőlt volna a thq 1, de lehet h másfél évig havi-2havi rendszerességgel akciósak voltak a wh40k és coh játékok. lehet, más is az istállóból, de engem ezek érdekeltek, ezeket figyeltem. a baj előszele...)

Új hozzászólás Aktív témák