Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    válasz David75 #6 üzenetére

    Nekem is kedvenc játékom csak nem tudom a régiek mellérakni az újat :DDD Valahogy nem illik oda de nagyon.
    Ez igy egy kicsit félstratégia szerintem. Előre adott egységek meg a többi marhaság. Ja és hogy hova lett a többi faj? Ezt valahogy nem tudom megérteni.
    Na mindegy senki kedvét nem akarom elvenni egy próbát megér mindenképp. Demo van belőle igy warezolni se kell :DDD (mondjuk ezt dijazom egy játékba igy megusztam hogy megvegyem és gyorsan eladjam egy rajongónak aki még nem ismeri)

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • teeem

    aktív tag

    válasz David75 #6 üzenetére

    A total warokban ban sem gyárthatsz egy csatában sereget, még is az egyik legjobb stratégiai játéksorozat.

    Egyébként ezzel a résszel én sem vagyok megelégedve. Az viszont hogy a soulstorm üti ezt ... Nos nézőpont kérdése. Hangulatban az első rész és a kiegészítői messze efölött álltak, viszont a soulstorm újítás téren nagyon le van maradva, már tényleg csak erőltetett kiegészítő lett, hogy húzzák az időt. Ez viszont elég sok újítást hozott, az megint más kérdés hogy pozitív vagy negatív újítást. Ez pedig ízlés kérdése... Szerény véleményem szerint ehhez a játékhoz jobban illett a bázis építgetős rendszer. És remélem hogy a következő részben újra azt a rendszert veszik alapul...

    Egyébként nem rossz teszt, de azért van még mit csiszolni rajta. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák