Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz ldave #11 üzenetére

    Ez szerintem is ritka k.cs.g húzás, de azért a Sonynál mostanában volt pár hasonló, a legutóbbi bakikat elnézve meg nem gondoltam hogy egy ilyet megengednek majd maguknak. Persze a Vitát elnézve nagyon jó termék lesz, szerintem biztosan kimagasló eladási mutatókat fog produkálni, ez alapján lehet hogy úgy vannak vele hogy akit érdekel a PSP játék Vitán az úgyis lenyeli a békát és kifizeti az extra árat érte, + mivel szerintem a PS2-PS3 mintájára egyszerre piacon akarják tartani hosszabb távon a PSP-Vita combót is (erre utal a low budget PSP megjelentetése is), így lehet hogy ezzel terelnek embereket az olcsóbb platform felé is (mármint ha már megvan UMD-n a lemez akkor bármikor vehetsz mellé egy sima PSP-t ha bedöglik a régi, de extra cashért a Vitádra is rakhatod - más kérdés hogy bizonyos játékszám felett már egy sima PSP kijön az árából, illetve hogy egy Vita árából kapsz egy PSP-t meg kb. 20 essentials címet mellé). Ez így most jó kusza lett, remélem azért valamennyire érthető. :))

Új hozzászólás Aktív témák