Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Kíváncsi vagyok én arra a gyökerekhez való visszatérésre... :U Az eredetit még ma is szívesen előveszem, míg a mai modern cső-FPS-eket egyszer-kétszer végigviszem, utána a kutyát sem érdekli. Reméljük a legjobbakat. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ripla #50 üzenetére

    Nekem ebből egyetlen dolog nem tetszik, de az nagyon:

    "BIG focus on melee combat and finishers." (NAGY hangsúlyt kap a közelharc és a kivégzések).

    A láncfűrészen kívül ne legyen benne közelharc, mert akkor már ez minden lesz, csak nem DOOM. Ha pedig ezen a QTE-t értették, akkor részemről el is felejthetnek, mint potenciális vásárlót. :(((

    A kivégzések meg mi a fenének kellenek bele? Elég lenne a főellenfeleknél a harcok végén, ne szakítsák már meg állandóan a játékmenetet kivégzéses videóbejátszások, akármilyen látványosak legyenek is. :N

    Ne legyen igazam, de egyre jobban körvonalazódik egy kontrolleres irányításra optimalizált, QTE-vel és különféle kombókkal tarkított ugrabugra-lövöldözős akciójáték, aminek az ég adta világon semmi köze nem lesz a DOOM-hoz. :(

    Nem véletlenül lesz reboot... de várjuk ki a végét, talán a játékmenet videók alapján többet tudunk mondani.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz section9 #64 üzenetére

    Szerintem ha szimplán kiadnák az eredeti DOOM pályáinak újrafeldolgozását egy ütős grafikus motor alatt, már azzal meglenne a siker. :K

    Épphogy az lenne nagy pofára esés, ha egy konzolos akciójátékot csinálnának egy FPS-ből, ráadásul pont abból, amit DOOM néven akarnak kiadni.

    De korai még ezen tépelődni, véleményem szerint aki kilátogat egy ilyen show-ra, az annyira az élmény hatása alatt áll, hogy minden tetszik neki, amit csak lát, pláne egy ilyen exkluzív bemutatón. Majd ha a saját szememmel látom, ahogy hőn szeretett konzervdomozomon fut, akkor vonom le a konklúziót. :)

    (#65) orichalcos: Mostantól VIP, nem írok cikkeket, viszont Pamela Anderson lett a személyi testőröm. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz section9 #69 üzenetére

    Csak a magam nevében beszélhetek, de biztos nem vagyok egyedül azzal a véleménnyel, hogy aki a DOOM-ot a megjelenésekor kezdte el játszani, az legalább ezerszer végigvitte már az összes szintet, mégis legtöbbjük újra elővenné és nekikezdene, nem tartaná unalmasnak. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák