Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bszunyoghy

    csendes tag

    válasz Crytek #6 üzenetére

    Ezzel teljes mértékben egyettértek. A witcher melett Conan- nek van szépen és részletesen kidolgozott irodalmi háttere amíből bőségesen lehetne ihletet meríteni egy jó single játékhoz. (Én csak Conan- nel játszanék, semmi kedvem egy nevesincs barbárt irányítani Kimériában)

  • Raysen623

    addikt

    válasz Crytek #6 üzenetére

    Köszönöm az értelmi fogyatékos jelzőt. Ilyen alapon én is írhatnám az SP imádókra, hogy antiszociális sorozatgyilkosok...de mivel ez itt nem a személyeskedés helye, ezért nem teszem és legközelebb leszel szíves etől megkímélni a fórumozó társaidat. :R

    A Witcher 3 egy remek játék, én is leteszteltem, nagyon szépen ki van dolgozva, DE nem játszok vele, mert only sp. Vannak akik egyedül szeretnek játszani, vannak akik meg nem. Engem egy játékban az visz előre ha másokkal tudok kooperlálni. Csak a játékért nem tudok leülni a gép elé. Ez van, sokan vagyunk sok félék és másképpen gondolkodunk. A Witcher-nek ráadásul igen komoly múltja van, még szép hogy sikeres eladásokkal bír. Lehet még sorolni pár másik játékot is, de szerintem előbb-utóbb ebből is lesz MMO, amit ha jól megcsinálnak, akkor tuti siker lesz. Lásd ESO példája: baromi jól el lehet benne leni egyedül is és többedmagaddal is.

    Én még az Age of Conan-t is megvettem anno, és tetszett is, de nem volt kellő játékostárs hozzá így abba maradt. Ettől függetlenül jó játéknak ígérkezett, a sorsát pedig már látjuk. Ezért féltem ezt az új kezdeményezést is. Nem mindenki tud működtetni hosszú távon egy ilyen stílusú játékot. Lásd EA, bár neki már lassan semmi nem megy...

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák