Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Fred23

Fred23
(veterán)

Szerintem még most is tudnám élvezni, anno viszont asszem miatta cseréltem le a GF2-t, noha 640*480-ban vagy 800*600-ban elfutott azon is.

Az új játék kötelező beszerzés lesz.

(#2) oriic válasza Fred23 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Én haragudtam a játékra a befejezés miatt. Ezért reménykedem, hogy az új kiadáshoz jön talán egy bővített ending is.

Live-Die-Respawn

(#3) roedie

roedie
(senior tag)

Egyik legelragadóbb játék volt amit végigjátszottam. Imádtam! :R

www.alufoto.hu | Origin, Battlenet: Szedi90 (BF 1, V) | Freesync 2

(#4) SQX_Barto

SQX_Barto
(őstag)

Koszonom a hirt, meg is vettem :)
Regen tetszett ez a jatek nagyon.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#5) ribizly

ribizly
(veterán)

Srácok! Nekem ez még megvan lemezen (4db). Nehogy feltegyem arról Retro!!!! :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] DXRACER Drifting | fekete szövet | OH/DF91/N |•|

(#6) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#4) üzenetére

SQX_Barto
(őstag)

Ez a jatek meg mindig marha jo :)
Igazabol ha csak kapna egy grafikai frissitest az egesz, mar akkor is boven jo lenne.
Oriic emlegette a befejezest, mar nem emlekszem ra, azon meg finomithatnak, de azon kivul tokeletes lenne, ha minden mas maradna valtozatlanul.
Hangulatos, izgalmas. Pedig mar boven eljart felette az ido, az egyetlen gondja, hogy mai szemmel mar ritka ronda :)
De a jatekelmeny meg igy is jo.

#ribizly: Lehet kell majd keresned hozza frissitest, mig a GoG-os verzio megy gond nelkul.
Persze meg lehet probalni :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#7) Dilikutya

Dilikutya
(nagyúr)

Támogat widescreen felbontásokat?
A remake képeit elnézve az a bajom, hogy pl. olyan fények vannak benne, amik nem passzolnak a grafika stílusához.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Silenzio

Silenzio
(addikt)

Ebben a játékban volt anno az egyik legszemetebb szándékos törésbug. Csóró húszévesként nyilván virágbolti kiadással nyomtam, a játék kb. felénél aztán jött egy üzenet egy zárt ajtó előtt, hogy "ha kell az ajtót nyitó keycard, vedd meg szépen a játékot". Ideje pótolnom ezt a hiányosságot...

A privát üzenetet preferálom, végső esetben hívj telefonon.

(#9) roedie válasza Silenzio (#8) üzenetére

roedie
(senior tag)

:D
Én is az ingyenes verziójával játszottam, de nekem nem rémlik ilyen.

(#10) Silenzio válasza roedie (#9) üzenetére

Silenzio
(addikt)

Lehet később lett jó törés. :) GTA IV-ben is volt olyan, hogy elrontott egy küldetést a játék. Azóta minden játékot megveszek eredetiben, ami érdekel.

A privát üzenetet preferálom, végső esetben hívj telefonon.

(#11) roedie válasza Silenzio (#10) üzenetére

roedie
(senior tag)

Én sem szórakozom már ingyenes cuccokkal, csak a baj van velük. :K

(#12) GreatL

GreatL
(aktív tag)

Remaster helyett lehetett volna folytatás... ugyanis a sztorija félkész csak.

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Mi 9

(#13) SQX_Barto válasza GreatL (#12) üzenetére

SQX_Barto
(őstag)

Na, befejeztem, azert sejtheto a vege :)
Megtudtuk ki Number I, valahogy az urge kivagja magat a bajbol, es megoli Number I-t.
(mar nem emlekeztem a sztorira, meg ugyis ujra akartam jatszani)

(#14) GreatL válasza SQX_Barto (#13) üzenetére

GreatL
(aktív tag)

Spoiler. :)

[ Szerkesztve ]

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Mi 9

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.