Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tauka

    csendes tag

    válasz opr #60 üzenetére

    Nem, en azt allitom, hogy idegileg kikeszult, tehat ertheto, hogy uvolt.

    Nem érthető h övült. Döntés kérdése. Ennél lehetne annyival profibb, h ne tegye. Ne üvöltsön, és kész. Ha ő a főguru, igenis mutasson példát.

    Linus egy taplo volt? Igen. Es? Bizonyitottan mukodott amit csinalt? Igen. Reszemrol ennyi szamit, es pont leszarom, ki van megsertodve mennyire es miert, menjen haza, sirja tele a parnajat es fejlesszen mast, ennyi.

    Ez viszont nem azt jelenti, h másképp (e.g. nem tapló módon) ne lehetne működő dolgot csinálni.

    "ok-ok, tudom, hogy szar a kodod, de bemerge-eljuk, mert LGBTXYZ/akarmilyen nem feher szinu/akarmi vagy"
    Miért, szerinted a linux community ennyire hülye, hogy ezt hagyná? Ennek semmi értelme, amit írtál, ez nem történhet meg. Nem az egész linux community szar, csak Linus hozzáállása a többiekhez. Nyugodj meg, ha az még meg is történne, amit írsz, akkor se fogják a nagy cégek a szar kernelt használni, mert nem fog működni. És ha nem működik jól, nincs eladás, nincs bevétel... stb.. ők se hülyék.

    Szerintem is arany középút lesz.

    De még mindig nem értem... miért "linux community"-ről beszélünk, és miért nem csak Linus-ról? Nem az egész community anyázott állandóan a levlistán, hanem Linus.

  • -Skylake-

    addikt

    válasz opr #60 üzenetére

    Minden egyes betuvel egyetertek amit leirtal.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák