Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz Apollyon #347 üzenetére

    Ezért írtam, hogy eredetileg én akaratlagosan elhatároztam, hogy NEM csinálok ilyesmit, de sajnos az élet rámcáfolt. Annyi használhatatlan fiatalt adtak a kezem alá, hogy botrány. Szinte minden munkát 30 (de inkább 40) fölöttieknek kellett elvégezni, mert a fiatalabbak nem elég, hogy tapasztalatlanok voltak, de tiszteletlenek, lusták és tojtak mindenre. Kivéve egy 10-20 százaléknyi kisebbséget.

    Volt olyan 20 év körüli kiscsávó, aki a munkahelyen szívta a gandzsát, nekünk kellett fedezni, hogy ki ne rúgják. :(((
    Mi dolgoztunk helyettük, holott nekünk kellett volna szervezni a melót, és hagyni a fiatalságot, hadd érvényesüljön. De nem akarták, sőt, a képünkbe röhögtek.
    Nem véletlenül vagyok zabos rájuk.

    Mi is csináltunk 20-25 éve hülyeségeket, de ha lebuktunk, tudtuk, hogy mi vagyunk a hunyók és megérdemeljük a büntit.

    De ma?! Ha lebuknak, kikérik maguknak a számonkérést! Ha szólok, hogy ez így nem lesz jó, elengedi a füle mellett! Mert neki JOGAI vannak, a KÖTELESSÉGEI meg nem érdeklik! Na erre írtam, hogy ilyen nemzedék még nem volt. Akármilyen régi iratot olvasok, azért a fiatalokban egy idő után mindig feltámadt a kötelességtudat (vagy feltámasztották), de ezekben a mai kölkökben még azt sem lehet (tisztelet a 10-20 százaléknyi kivételnek)!!!
    Nulla felelősségvállalás, nulla korrekció - így nem lehet tisztes jövőt építeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák