Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    A poén kedvéért idézek egy kicsit a legelső iPhone Mobilarenás tesztjéből, 2007-ből. Nosztalgiára fel!

    "Az előlapon található a lényeg, a 3,5 hüvelyk átlójú, 320 x 480 pixel felbontású multi-touch érintőkijelző. Gombok hiányában kizárólag ezzel fogjuk kezelni a gépet, annak mikéntjére viszont egy külön oldalon térek ki. A megjelenítő képe túlzás nélkül gyönyörű, járt már nálam pár durva kijelzővel szerelt gép (legutóbb az E-TEN X500+, a maga 2,8 hüvelykes VGA kijelzőjével), de az iPhone mindet lepipálja. Maximális fényerőn elképesztően világos, a színek élénkek, tényleg csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni. A kijelző körül nincs perem, az egész előlap egy sík felület, egyedül az alul található, szintén kiváló minőségű "visszatérőgomb", valamint a fenti telefonhangszóró mélyednek be egy kicsit. Az egész előlap tükröződő felületű, az ujjlenyomatokat gyűjti, bár messze nem annyira, mint amennyire vártam. A karcálló bevonat a külföldi tesztek szerint teljesen rendben van, én ezt érthető okok miatt nem vizsgáltam behatóan. (Valóban elképesztő a képernyő, pedig ez is Ázsia keleti feléből érkezik. Vajon miért nem strapálták magukat eddig a többiek kijelzők tekintetében? - Bog)"

    (#48) QwErTy42:
    Öreg, egy hsz-szel előbb írtam le, hogy az SE is az aktuális legújabb hardvert kapta, és most is így lesz. Akkor most mi van?

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák