Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KDSH

    tag

    Sziasztok!

    Elég rendesen meggyűlt a bajom a viberrel. Az van, hogy adott 1 telefon (Sony Xperia E1), amin már telepítve volt a viber, használva is volt, tele volt kontaktokkal, üzenetekkel, stb., és hozzá volt rendelve az előző tulaj saját száma, semmi probléma nem volt. De most más kapta meg a telefont családon belül, ezért először bementem a beállítások->alkalmazások menüpontba és töröltem a viber alkalmazás tárolt adatait (hogy új számot tudjak hozzárendelni), mivel lett véve egy új telekomos domino kártya a telefonhoz. Ezután a viber alkalmazást végigvittem az aktiválási hercehurcán, azaz beírtam az új telefonszámot, elküldte a viber az SMS-t, meg is jött, megnéztem, visszamentem a viber alkalmazásba, hogy beírjam, de már nem kérte(!!!), hanem bejelentkezett saját magától, és valami teljesen ismeretlen ember nevét írta ki, hogy az vagyok én, alatta ott volt az összes kontakt, ami még az előző fiókból maradt a telefonon annak ellenére, hogy én letöröltem a tárolt adatokat. Teljesen értetlenül álltam a dolog előtt, ijedtemben elnavigáltam az adatvédelem menüponthoz az alkalmazásban, és rányomtam a fiók deaktiválására. Gondolkodott egy ideig, majd kilépett. Amikor újra elindítottam az alkalmazást, újból beírtam a számot, eljutottam addig, hogy kódot küld, de semmi. Azóta hiába próbálok SMS-t küldetni erre a számra, csak nem jön meg.
    Arra gyanakszom, hogy ez a szám, ami a domino kártyához tartozik, nemrég valaki másé volt, aki szintén használta a vibert, csak hanyag ember módjára nem deaktiválta a fiókját, amikor megszüntette az ehhez tartozó előfizetését.
    Az egyik kérdésem pedig az lenne, hogy így elképzelhető, hogy az az ismeretlen ember hozzáférhet azokhoz az adatokhoz (telefonszámok, üzenetek), amik a telefonon tárolódtak, mert ugye be lett azzal a fiókkal jelentkezve a telefonon?
    A másik meg hogy hogyan rendeljem hozzá azt a telefonszámot, amire nem jön SMS?
    Kissé hosszúra sikeredett, de én már tanácstalan vagyok, aki tud, legyen szíves segítsen. Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • KDSH

    tag

    válasz snooze #4164 üzenetére

    Ez nagyszerű, de tulajdonképpen a kisebbik probléma, az igazán érdekes dolog az az, hogy magától bejelentkezett valaki másnak a nevével. Ez hogyan történhet meg???

Új hozzászólás Aktív témák