Új hozzászólás Aktív témák

  • pibácsi

    senior tag

    válasz Manéni #660 üzenetére

    Írod, hogy az LCD TV-vel RCA kábellal néztétek a videó magnót. Ez jó, mivel a kábelnak azt a végét, amit az LCD TV-be dugtál, azt kell most az EasyCap RCA hüvelyébe dugnod szín szerint és kész az "előírt" csatolás. Ezek szerint a jobbra lévő audio out nem ehhez való, hanem a magnóban lévő TV vevőegység audió kimenete. Persze, nem ismerem a magnót, csak tapogatódzom, de így világos, hogy a DVD/VCR out jelzés a kompozit kimenetet jelenti, így ez a hely a jó: felűl piros, alatta fehér, alatta sárga. Így kell hagyni.
    Itt a Honestech 2.5 - ös letöltési lehetőség. A ZIP-et ki kell csomagolni, de sztem az jól van fönt, nem kell bántani.
    http://www.mediafire.com/file/1d9h9p68g8pj68s/honestech+TVR+2.5.exe.zip
    Mivel a magnóból kijön a hang, ide csatolok 2 db. képet hogyan kellene fogadni a progiban. Az első akkor, amikor bejön a hang normálisan az Easy-ba a dugókon keresztűl és a PlayBack Device részen a lenyitósnál be tudod hozni, a második, amikor az Easy-ból kihúzod és line csatlakoztatod a mini jackon keresztül a kék aljazatba a PC-n. Itt nálam a Realtec van beállítva, de neked meg kell keresned a lenyitósba a hangkártyádat amit használsz. A beállítás alján az audio inputot kell megnyomni és a megjelenő hangerő szabályzóknál a CD hangerőt kell szabályozni ennél a programnál, ill. ha nálad más jön elő, mert látom, hogy ott már a hangerőszabályzó van, akkor azzal kell a hangerőt beszabályozni. Úgy látom, a két program nem teljesen ugyanazt adja fel. Nálam persze az STK 1160 szerepel, de neked ott az OEM device lesz.


    Ennek a hangnak meg kell szólalni már akkor is, amikor még nem veszel fel. Ha szól és kép is van, akkor mehet a felvételi gomb. Direkt feltelepítettem a programot magamnak is, hogy lássam élőben én is. Nehéz így látatlanba megoldást találni, ha az ember ott van, akkor már fél órán belűl minden menne. Dehát remélem most ez már jó lesz, mivel ezzel a programmal több variációm nincs. Marad még az AmCap, azt is megvallattam és nálam működik az is, ott is csak jól kell beállítni.
    Kitartás. Üdv. Pibácsi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák