Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz #09256960 #5 üzenetére

    azert itt nemi zavart erzek az eroben.

    mind a twitter mind a fb, alapvetoen jo dolog, csak az emberek keptelenek azt normalisan hasznalni. ennek nem feltetlen lenne megoldasa a tiltas.

    az usa elnoke pedig azert lett letilvta, mert viselkedesevel es hazugsagaival, burkolt uszitasaval elerte, hogy emberek haltak meg.

    amig egy maganceg (es itt most eltekintve attol, hogy van e felette allami kontroll vagy nincs) oldalara belepve osztod az eszt, oda regisztralva elfogadtad annak felteteleit is. igy tetszik vagy sem, ok dontik el mi jelenhet meg. azt mondjuk nem gondolnam, hogy elvetettek a sujkot most.

    az adatkezelesuk miatt valoban picsan lehetne oket rugni vaaaagy mint azt irtam, meg lehetne tanulni normalisan hasznalni. vmikor 2008-ban regisztraltam fb-re es par celzott reklamon tul (ami amugy nem rossz, mert ugy nez ki ennek koszonhetoen talaltam most lakast) nem ereztem, hogy rosszat tenne velem.

    ehhez persze kell nemi ertelem, hogy nem rakom ki a maganeletem egyik oldalra sem es nem akarok egy pillanatig se tobbnek latszani, mint ami vagyok.

  • #75376384

    törölt tag

    válasz #54625216 #17 üzenetére

    "A facebook cenzorokat ki választotta meg, hogy eldöntsék, mi számít hazugságnak, uszításnak, stb.?"

    senki se tart pisztolyt az ember fejehez, hogy ezekre a feluletekre beregisztraljon. amikor oda belepsz az oda vonatkozo szabalyokat elfogadod. legyen az barmi.

    es talan azert csak a trumpot cenzurazzak, mert biden nem irt ilyeneket? tok jo ezt a "szegeny jobb oldal mindenki bancsa" narrativat fujni, de en meg nem lattam egy olyan, legyen mondjuk demokrata posztot, aminek hasonlo sulya lenne mint Trump szavanak es hulyesegeket/hazugsagokat irt volna es meg mindig fent van fb-n v twitteren.

    kihangsulyozhatod a mindent meg mittomen, de egyenlosegjelet tenni az amerikai elnok es egy random idiota kozott, aki neha baromsagokat oszt meg nem feltetlen erdemes. mig az elobbit millioan kovetnek es felelossege, sulya van a mondanivalojanak, addig az utobbi tweetjei v fb posztjai valahol azon a szinten vannak, mint aki a kocsmaban par ember elott eszt oszt es megvaltja a vilagot. csak ez esetben meg is marad, amit leirt, mert ugye a szo elszall...

    nekem soha a budos eletben nem dobott fel olyanokat, akik a a telefonkonyvemben es/vagy a hivaslistamon vannak fent. olyat viszont annal inkabb, akivel egy helyen fordultam meg.

Új hozzászólás Aktív témák