Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz #09256960 #5 üzenetére

    azert itt nemi zavart erzek az eroben.

    mind a twitter mind a fb, alapvetoen jo dolog, csak az emberek keptelenek azt normalisan hasznalni. ennek nem feltetlen lenne megoldasa a tiltas.

    az usa elnoke pedig azert lett letilvta, mert viselkedesevel es hazugsagaival, burkolt uszitasaval elerte, hogy emberek haltak meg.

    amig egy maganceg (es itt most eltekintve attol, hogy van e felette allami kontroll vagy nincs) oldalara belepve osztod az eszt, oda regisztralva elfogadtad annak felteteleit is. igy tetszik vagy sem, ok dontik el mi jelenhet meg. azt mondjuk nem gondolnam, hogy elvetettek a sujkot most.

    az adatkezelesuk miatt valoban picsan lehetne oket rugni vaaaagy mint azt irtam, meg lehetne tanulni normalisan hasznalni. vmikor 2008-ban regisztraltam fb-re es par celzott reklamon tul (ami amugy nem rossz, mert ugy nez ki ennek koszonhetoen talaltam most lakast) nem ereztem, hogy rosszat tenne velem.

    ehhez persze kell nemi ertelem, hogy nem rakom ki a maganeletem egyik oldalra sem es nem akarok egy pillanatig se tobbnek latszani, mint ami vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák