Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz D1Rect #80 üzenetére

    xbox 360 és a Ps3 is tudta a 640p -nél nagyobb képfelbontást, sőt alig jelent meg játék rá olyan kicsivel. akár a full Hd-t is 30 vagy 60 FPS-sel, sok játékban, szóval ezen dolog nem mérvadó.[link]

    Én még a 8 bites korszakban kezdtem konzolozni, most is van egy wii u és egy Xbox One a családban,gyerkőcöknek. Engem nagyon zavar ha nem "Smooth" a kép.
    Van egy UHD Tv-m, felskálázza a felbontást, de az FPS-t így is észreveszem , ha kevés.Akárhonnan nézzük, ezerszer lerágott csont, ezen konzolok tudása a megjelenés után 2 évvel kevés, mivel elméletileg 7-8 évre tervezték őket. Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy a játékfelhozatal sem kárpótol ezért, mert nekem a Halo is csalódás jelenlegi formájában, nincsenek igazán jó exkluzív címek. Egyedül az új Forza ami isteni játék rá, de nem vagyok autós játékért oda, ettől függetlenül az a game lenyűgöző, nem bántam meg , hogy megvettem.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák