Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Kroni1 #33 üzenetére

    Azt JohnnyGuru kifelejtette a képletből, hogy a Corsair kérésére lett módosítva a táp hűtési köre... Ők felülírták a Seasonic ajánlását, és alacsonyabb fordulaton járatták a tápjaikat... Miért is, hogy halkabb legyenek.

    Tették ezt pl a VX450-esek esetében, vagy említhetem a kusza TX szériában lévő Seasonic belsőket / amik aztán több reviziót éltek meg mint Aleska Diamond egy forgatás alatt... /

    Valahol még a tápos topicban is volt erről szó, nos emiatt melegedtek, és haltak le hamarabb a nagyon terhelt Corsair "tápok"

    Ja igen a HX széria, azt jól elkefélte a Corsair... Csak gratulálni tudok nekik... és ezt el is játszották a TX-nél is...

    Szóval, két oldala van a dolognak, én Great Wall beles tápot az életben nem vennék, inkább visszavásároltam egy már eladott Seasonic SS400-ET-met , mert annál halkabb, erősebb ,hosszabb kábeles tápom csak egy volt. A full passzív Seasonic :D

    Ja meg volt még egy full passzív Silverstone Nightjar 400-ason / aka FSP Zen Bronze /

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák