Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Geri Bátyó #49 üzenetére

    Egy: primitív kettőnk közül nem én vagyok, ugyanis én mindenre nyitott vagyok, míg Te csupán egy szemellenzős lónak felelsz meg!

    Ebből adódik az is, hogy miért írtál hülyeségeket.
    Sorolom:
    1. egyéni szociális problémádat húzod fel a társadalmunk egy bizonyos szegmensére (nem helytállóan és jogtalanul)
    2. embereket zenei ízlésük szerint ítélsz meg.
    3. ezáltal általánosítasz és diszkriminatív viselkedést folytatsz.
    4. eszed ágában sincs először megismerni és utána véleményt alkotni.

    Szóval az elektronikus zenét hallgatók teszik élhetetlenné az országot. Ez nyilván így van! :DDD Ehhez megy még egy nagy gratula. :C

    Ha nem akarsz hajnalban zenére ébredni, akkor (mivel feltételezem, hogy valami szomszédról lehet szó), menj és szólj neki!!!
    Ha nem segít, akkor menj az önkormányzathoz!
    Én hajnalban, nyáron fűnyírásra szoktam ébredni, télen favágásra, ezért utálom az összes olyan embert, aki füvet vág, meg akik fát is vágnak, és miattuk tart ott az ország, ahol tart! :DDD

    Bár lassan inkább sajnálni kellene Téged, ugyanis pár sorod alapján, egy befordult, megkeseredett, rosszkedvű, diszkriminatív jellemű ember lehetsz (gyerekkor nélkül), aki saját problémáit (menekülve azok elől) más emberekre tukmálva próbálja túlélni a napjait.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Geri Bátyó #49 üzenetére

    Mellesleg pl. egy Jean-Michelle Jare-t, vagy Kraftwerk-et hallottál már?
    Vagy mond neked az a név valamit, hogy Dick Raaymakers? Így biztos nem, de ha azt mondom, hogy Delta című műsor??? Például ő alkotta meg a világ első elektronikus zenéjét, ami a Delta főcím zenéje volt.
    Őket is ebbe a kategóriába sorolod, mint amiket írtál?
    Nagyon sokat köszönhetünk nekik. Persze, Te nyilván nem köszönsz semmit sem, mert ez csak zaj, és csak egy teljes országot szarba sodró kisgyerekek hallgatják őket...

    Egy gitár torzítása mintha nem is elektronikán múlna...

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák