Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Nagy fanja vagyok a világnak, de ez nem jön be.

    A MWO meg szégyen, azt a fajta egysíkúságot amit megcsináltak ebből a világból...klánteches örömszerző rudat a fenekükbe.

    Egy sima kampány játék kellene, a classic mechwarrior1-2-3 folytatása (4 szerintem már fura volt) összeszedett változatos formában 15-20 óra játékidővel. A DLC gyár mekkája lehetne utána a játék, hiszen elég lenne évente kiadni egy új ház/birodalom szemszögéből történő mellékszálat, szintén hasonló játékidővel. Multi meg olyan szinten mint volt a 4-ben pl. nem kel több. Ennyi bakker, potom pénzből összehozható egy crytek vagy unreal grafmotorral, mert nekünk fanoknak egy középgrafika bőven elég és robotot modellezni nem nagy tudomány. A MWO-ban sem a kinézettel van a baj, messze nem...igaz régen nem játszottam, de meglepődnék ha javult volna markánsan a játékélmény, ami alapból kötött a jellege által egy bizonyos irányba.

    MADcat: én két játékot vittem végig sokszor életem folyamán, fallout2 és mechwarrior3. :B Xp-n ment igen. Nem is egyszer... :)

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz ViZion #41 üzenetére

    Egy fannak jó pl WoT helyett, ha azt a stílust is szereti, én kevésbé szeretem. Hamar beleunok, kell egy story hogy leüljek játszani valamit, story alatt nem azt értem hogy elindul az első balra és megy az összes többi utána :) , hanem egyjátékos kampányt :). Azt akarom írni hogy ez a pvp stílus csak az igények kis %-át fedi le és azt is csak részben.

Új hozzászólás Aktív témák