Új hozzászólás Aktív témák

  • lee56

    őstag

    válasz ViZion #46 üzenetére

    Ez konkrétan az MWO mielőtt irányt váltottak volna a különböző jogi kiadói vagy akármilyen okok miatt, szóval ez igy már tényleg nem fog megjelenni. :) (hacsak más meg nem csinálja majd egyszer, ha megveszik őket pl jogostul mindenestül)

    Ha ennyire nem akarod védeni őket áruld el akkor miért csinálod mégis? :) Nem, nem tudok jobbat, ezért néha-néha én is felteszem, de attól még kesereghetek nem? :) És ugye nem mondod komolyan az utolsó mondatod; miért kellene nekem érteni ahhoz amire estleg még fizettem is nekik hogy elkészüljön? (mer igaz free game, de pl. én is vettem fizetős mech-et, aztán nem beszélve azokról, akik komolyabb összegekkel is támogatták a játékot az elején, remélvén hogy valami azért lesz majd belőle) Ja hogy még csináljam is meg én? Végül is igazad van, csak az a frankó, amit az ember saját maga csinál, azt legalább nem ronthatják el. :) De eme logika mentén, akkor hogy működne a világod? Mindenki tartson fönn saját gyárakat, ha lehet mindenféléből, saját hardver és szoftver divíziókat és akkor lesz csak olyanja, amit szeretne? :)

    No Comment

Új hozzászólás Aktív témák