Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    Hogy szívatták az avatart a beleVV-ben ők is átvették (innen!?) ezt spirituális marhaság kifigurázását! :C

    Belenéztem az UV festékes táncba, de csak a sima adásban volt és semmit nem mutattak pláne nem a Rico Reni -féle aksönt! :R

    Élőben már elég régóta arról beszélget Barna és Sajti, hogy mi lesz Pirossal és hogy mikor fogja megdugni a Renit a nyugiba. :K

    Már bent a nappaliban Barna azt mondja avatarnak hogy ha Melina ő kettőjük és medúza közül választ akkor utóbbi 80-20 megverné Melinát. Különben meg pont fodorítva lenne és akkor még jószívű voltam! Mindezt összebújva ölelkezve a kanapén. A negyedik nő akit be akar fűzni? :U

    Barnának nagyon bejön Schumacher Vanda ha esetleg bemegy a villába az influencer hét miatt akkor szeretne vele beszélgetni ezt el is mondta Pirosnak! :B
    Engedélyt kell kérni anyutől?
    Ez hányadik csaj már nem is tudom számolni igaz a Vandának is megjön a Barna. Indulhat az ujjúbb románc, igaz hogy fogja megdugni, mert már nagyon akar már mint a Barna. :P
    Engedélyt kell kérni anyutól? :U

    Sajti megint tolja a Melinának hogy ne a medúzat vigye ki és ezt úgy mondja, hogy egy VV-t nem látott. :W
    Az Ákos meg felkészült és megnézett egy csomó évadot!
    Melina is jól látja medúzát szeretné vinné! :R

    Mindenki össze vissza alszik Ákos Henrikkel, Dávid Renivel, Lissza Márióval, medúza meg magában puffog mert halkan beszélnek a hálóban!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák