Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    Ha ez az egész Sajtis dolog nem egy megrendezett "történet", akkor én vagyok a csatkai Szűz Mária. :))
    Elküld az asszony a büdös ....ba, majd sírok-rívok, hogy hazamegyek a családhoz /bár azt se értem miért hagyta ott őket/ és ezek után még csak maradok, hogy bevédjem Bibit. Micsoda ötlet, még egy pofon az asszonynak, hogy még maradok bevédeni egy csajt. Majd elmondom a "legmegbízhatóbb " Barnának, aki persze egyből elmondja, hogy mi a szitu, majd kitalálom, hogy beteg az anyám utána meg a nagyapám. Ennyire hogyan lehet gusztustalan, hogy más ember kárát vetíti előre Bibi védelmében?
    Vagy, ha nincs megrendezve, akkor egyszerűen egy büdös nagy gyökér és teljesen megérdemelte, hogy elküldjék a ....ba.
    Meglepődtem Barnán, hogy ő se értette miért kell hazudozni és én se értem. Mivel megkéri a többieket, hogy pakolják rá, hogy úgy essen ki.

    Én nem olvastam a kommenteket, amik eltűntek. Volt valami konfliktus, csúnya beszéd?

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák