Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz antikomcsi #2371 üzenetére

    Szerintem itt mindenki Vivire fog szavazni. :K

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • i3odnar

    csendes tag

    válasz antikomcsi #2371 üzenetére

    Bálint a szaunában ecsetelgette Vivinek a múltkor (Robi és Merci társaságában), hogy mindannyian rá fogják rakni a jelet, de mögé fognak állni, ha párbaj lesz. Szerintem ez nem változott, hiába jobb a hangulata már Vivinek.

    Így mögé már borítékolható: Robi, Bálint, Merci, szerintem még Moh is. (Ha nem állnak be mögé, akkor segget csinálnak a saját szájukból, kivéve Moh, mivel ő nem ott ennél az ígérettételnél.)

    Fru mögé maradt Dani és Virág. Szerintem mögé is fognak állni, nekik van egy kis elhúzásuk az eddigi társaiktól.

    #2370 LamaCube + #2369 Vakegérke
    Azért lesz 40% Frunak, mert már most sokat felejtettek a nézők és jelenleg sokan csak azt látják, hogy sírdogál szegény lány, brühühü mennyire rossz lehet neki. Vannak akik még mindig azt gondolják, hogy Fru-ra csak a sötét oldal volt hatással és amiatt volt olyan gonosz ő is. Itt a fórumon is olvastam olyat, hogy abban reménykednek megmutatja a másik oldalát és a bent maradtak között kibújik a jó énje is. Csak azt ne feledjük el, hogy egyszerűen azért szűnt meg a gyűlölködés Fru részéről, mert nincs már akivel tudna nyugodtan furkálódni. De azért a amikor Vivit figurázták ki, hogy nézi Bálintot az ágyból, akkor egyből csatlakozott a témához, pletyihez, ha valaki elejtett volna a szájából annyit, hogy " ez annyira gáz" Fru sem fogta volna vissza magát és fröcsögött volna a sz*r ismét.:D
    Ha talál hozzá társat, előszeretettel elkezdene újból furkálódni.

Új hozzászólás Aktív témák