Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rushty

    senior tag

    válasz LamaCube #2025 üzenetére

    Gonosz szépség. Felkelve palacsinta fejű, de akkor is szép. :B

    Revolut meghívó pü-ben

  • UFO1

    senior tag

    válasz LamaCube #2025 üzenetére

    Én írtam és tartom is (a többi úgy mindenkinek) az hogy miket művelt az egy másik kérdés ezt is írtam rossz társaság, valakihez tartozás stb. stb!
    És ha már itt tartunk Fru külső és Mercy belső bár semmi baj nincs a külsejével nagyon is szexi egy kis nő. És azért mert Mercy olyan kis bolondos nem számító, céltudatos stb. (magyarán unalmas ) hanem a mának él és hihetetlenül vidám mindig. Akkora energiát ad az ilyen lány (ember) mint egy atomvillanás. Lehet a hangját minősíteni szerintem nagyon illik hozzá és ettől még cukibb. :P

    Nagyon kíváncsi leszek, hogy csicskárdó nélkül mihez kezd Fru és talán nem fog letargiába esni hanem kicsit kinyílik és megmutatja milyen igazából egy barátságos környezetben. Sajnos ott lesz Daniella aki tolja majd alá az agyrém gondolatait tévképzeteit. :W
    Egyet nem értek egy ilyen külsejű nő, hogy nem talál normális palit mert a rossz fiukat szereti de ezt talán kicsit át kéne értékelnie mert elmondása szerint pont nem olyan férfira vágyik. :B

    #2033i3odnar
    Én azt látom (lehet rosszul), hogy szándékosan visszafogja magát Moh mert fél hogy nagyon is bele tudna szeretni (írtam már). A szerelem első látásra az úgy baromi ritka de ö nem is akarja megpróbálni ezért utaltam rá hogy ha összetalálkozik valaki egy növel (férfival) és szimpatikusak egymásnak pláne hogy ugyan olyan típust keresnek mindketten akkor miért kell ennyire ellenkeznie. Ezt nem értem. Hagyná, hogy folyjon az egész ahogy alakul de ö elzárkózik mert nem szabad stb. baromságok. Bár így zaklatna Mercy! Különben sem akkora ász Moh mint ahogy azt magáról gondolja. ;)
    Pont emiatt előkészületben egy Moh Mercy előzmények történet. :K

    Egy esetet tudok elképzelni ha lenne kint egy komoly kapcsolata Moh-nak de elmondása szerint nincs vagy langyi a srác. Én attól tartok valaki telebeszélte a fejét, hogy ez gyengíti erről már volt pár szó ÉNB részéről. Én személy szerint nagyon szeretném és izgalmasnak tartaná ha kialakulna egy igazi szerelmi szál – bár nem vagyunk egyformák – de szintem a romantikus nézők alig várnák a következő adást, hogy hogy és mi alakul köztük és ők nagyon szépen és példaértékűen közelednek egymáshoz. Ha már ennyire ésszel akar játszani ez utóbbit át kéne gondolnia. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák