Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Vakegérke #24 üzenetére

    Áh, szinte biztos, hogy nem. És félelmetes, hogy ennyire sötét emberek is vannak ilyen fiatalon.
    Azért bízom benne, hogy szándékosan és tudatosan válogatták össze az ilyen sötét embereket és nem a magyar átlagot prezentálják.

    Egyébként én nem is értem mért kell állandóan bent balhézniuk meg egymást leköpni meg hasonló marhaságok. Bakker ez olyan lehetne, mint egy óriási nyaralás. Egy luxuslakásban, all inclusive teljes ellátás, pia buli stb... Ehelyett elég gyakran olvasni hogy ilyen-olyan anyázás meg ordibálás ment végig.
    Egyébként épp ezért nem is érdekel ennél mélyebben a dolog.
    A régi VV1-BB1 még érdekes volt. Ott normálisan "éltek" bent az emberek. Voltak különféle figurák az átlagemberek köréből. De ezek kb a legutolsó lepukkant csehóra hasonlítanak.

    Ja és nekem az volt a furcsa, hogy mennyire fiatalok voltak a kinézethez képest.
    Nekem az a Zsuzsa jött be a legjobban, de simán tippeltem volna 30-32 körülire a korát... Erre megdöbbenve láttam hogy csak 24 volt talán?
    Ez a Fanni is minimum 25-28-nak néztem és közben meg alig volt 20 körül... De a srácoknál ugyanez...
    Most vagy a fotók öregítenek ennyire meg a sok smink, vagy ennyire kiélt fejük volt mindnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák