Új hozzászólás Aktív témák

  • ildi_

    csendes tag

    válasz Vakegérke #2560 üzenetére

    Nem szerettem Renit amikor bent volt, kifejezetten idegesített, amikor elment az esze. Kajálással vezette le a feszkót és olyannyira nem bírta már elviselni Zsuzsut, hogy őt pedig ordibálással próbálta jobb belátásra bírni. Egyedül Roli és Hunor bírja emberként elviselni ezt a nőt, de ez csak azért van, mert ők nem töltenek/töltöttek vele huzamosabb időt, jól eléldegéltek egy helyen, mégis külön. Láthatjátok ti is, hogy rájátszik a szerepére, borzasztóan primitív és buta és jobb színésznő, mint a Vivien volt az előző évadban. Renivel szemben nem drukkoltam neki, mert abban egyetértek Greggel, hogy Reni tényleg élt a villában, élvezte, szórakozott és nem érzem azt, hogy feltétlen a nézők, inkább a saját maga szórakoztatására történt. Nem érdemelte meg Zsu, hogy visszamenjen, a végső győzelmet sem érdemli meg, voltaképp egyikük sem, bár Roli kiemelkedik a többiek közül számomra, ez tény. Viszont ő is kezd átmenni önsajnálatba, hogy őt mindenki bántja és senki nem akarja itt látni, stb.
    Nem tudom mi lesz a vége, de jöhet gyorsan, mert nincs több ebben az évadban már.

Új hozzászólás Aktív témák