Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Vakegérke #305 üzenetére

    Hey helló!

    Hát látom erről a reality-ről is csináltál egy bejegyzést. :)
    Ennek kivételesen örülök, ha még emlékszel, én sose voltam oda ezekért a realitykért. Mármint a nagyon szenny kategória nálam a való világ és hasonlók...

    Na viszont a lényeg, hogy ezt az Ázsia expresszt - lepődj meg - én is nézem. Amúgy semmi mást nem nézek tv-ben egy jó ideje már híradót se. De maga a helyszín, illetve az egész túra jellege miatt ezt igen.

    Szal alapvetően tetszik, hogy jobbára nem tűnik pontról pontra megrendezettnek a dolog. Tetszik, hogy nem arról van szó, kinek nagyobb a f...a illetve hogy ki kivel megy el du**ni, ki kinek tesz keresztbe vagy, hogy ki kit utál a legjobban és ki kivel anyázik a legnagyobbat.

    A valóságosságba vetett hitemet tovább növeli Nánásiék külön videó blogja, illetve az a hír, hogy Berki az első este haza akart menni, mikor megtudta, hogy valóban olyan szutyok helyeken kell aludniuk. Mert ő azt gondolta, hogy napközben megy majd a hejje-hujja feladatok stb... de azért este normális körülmények között szállodában lesznek. Amikor rájött, hogy mégsem, akkor dühöngve kereste a producert, hogy akkor ő most megy haza. Szal na, itt azért elhiszem, hogy nincs előre megrendezve minden. :)

    Ami az elmúlt 4(?) hét alatt lejött nekem, hogy a Berkit már nem gondolom annak a tuskó buta seggfejnek mint korábban, sőt! A Katinka viszont katasztrófa volt végig. A Zitát sajnálom, hogy kiesett, de a Katinka miatt meg örülök neki. Amit az a nő művelt végig, az minősíthetetlen. Irritáló és néhol már gusztustalan is volt. Én Zita helyébe már párszor jól pofánvertem volna a Katinkát. Mert azért mindennek van határa.

    Amit hiányolok az egészből az az, hogy a környezetet, az országot, kicsit jobban bemutatni. Elfért volna valami kis előzetes, hogy nesze ez Laosz, ilyen és olyan stb... Szóval, hogy ne csak annyiról szóljon a műsor, hogy plz plz vigyetek ide-oda. Te biztos emlékszel még a Játék határok nélkül c. vetélkedőre a 90-es évekből. Na ott is 1-1 adott várost pl szépen bemutattak mielőtt a játék kezdődött. Apróság, de közelebb hozta volna a nézőket, főleg egy ilyen helyen, mint Vietnam és a többiek. Például azt, hogy a "Sárkány útja" nem a TV2 által kitalált hangzatos elnevezés, hanem egy régi zarándok útvonal ott a térségben, ezt pl csak az ázsiás blogból tudtam meg, mert a műsorban egy szót nem ejtettek róla mi is ez valójában. Ennek is biztos van egy története stb stb... Szal szerintem lenne még mit finomítani ezen a franchise-on.

Új hozzászólás Aktív témák