Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Milán

    tag

    válasz vezeralmos2 #19 üzenetére

    Ehhez nem tudok mit hozzászólni... Bevallom, igazad van. :C :C :DDD :)) :DDD :DD

    K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

  • V.Milán

    tag

    válasz vezeralmos2 #22 üzenetére

    Azért köszönöm szépen, de azért nem most kezdtem. A táska, amiben szállítom teljesen ki van bélelve buborékfóliával, és antisztat zacsiban hordom a cuccokat, de sajnos annyi csomagolóanyagom nincs, hogy mindig mindenkinek adjak, mert senki sem képes hozni, így fapados megoldásként mindig felkínálom amit kaptam.

    És igen, néha veszek bányából is. Mint utólag kiderült, 48-ért vettem (és igen, ezért kellenek a digitális listák a kártya életútjával, hogy ez a helyzet ne forduljon elő)

    De mondtam, igazad van, lenyeltem a veszteséget, nem kell átverve érezned magad.

    K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

  • V.Milán

    tag

    válasz vezeralmos2 #24 üzenetére

    Lehet, hogy azt kellett, de én utólag is kínáltam(sőt kértem) sztornó lehetőséget úgy, hogy még neked fizetek kompenzációt (miközben én is utaztam). Illetve sajnálom, hogy így jött össze, de mint ahogy azt korábban is mondtam, én is ember vagyok, és vétek hibákat. Az elmúlt 250+ üzletemből ez volt az első ilyen jellegű probléma, és sajnos ha folytatom lesz is még ilyen. Az kellenetlen, hogy pont veled történt ez meg, és meg is értem, de azért azt valljuk be, hogyha valakinek egy-két konfigja, és néhány alkatrésze van, amik régóta megvannak, azt azért könnyeb kezelni, mintha valakinek van négy félkonfig, és 20-25 ilyen-olyan cucc, amik ráadásul hetente forognak (de van, hogy naponta).

    Ezért szerintem bőven indokolt a digitális rásegítés, mert ezt jóformán lehetetlen megjegyezni. De ugye az még itt külön nehezített, hogy volt a fent említett ca. egy hónapos kihagyásom, ami előtt még egy kisebb kapacítású exceles rendszerben, de utána már külön Megás rsz-ben tárolom az adatokat. Ez a kártya abban a szerencsétlen helyzetben van, hogy a régi rendszerbe még nem könyveltem, az újba meg már nem emlékeztem.

    Illetve ha kételkedsz az egész valóságában (mert ezek szerint nem csak össze-vissza beszélek, de hazudgálok, és nagyzolok is), tudok küldeni screenshotot a több gigányi teszteredményről, képről, listáról, linkgyűjteményről, és minden egyébről is, amit ehhez használok.

    K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz vezeralmos2 #22 üzenetére

    Ha annyira gyanús a srác, meg úgy összességben minden, ami vele kapcsolatos, akkor miért vetted meg?
    Nem volt kötelező... Most meg utólag prédikációt tartani... Most biztos jól eshet a lelkednek egy 17 éves srácot kiosztani.

    Ez az uzsonnás tatyós kérdés is elég érdekes.
    1.) Addig míg nem kapott egy petákot sem a kártyáért az ő felelőssége, hogy miben szállítja. Ha baja lesz míg neked leszállítja, hogy ne koszold össze magad útközben, akkor nem rajtad fogja keresni.
    2.) Az pedig már a te felelőséged, hogy ha megvetted ezt a gyanús kártyát ettől a gyanús 17 évestől, akkor a biztonságos elszállításról (ha ennyire a mániád) neked kellett volna gondoskodni. Nem az eladó dolga.

    Inkább a fényképről duruzsolj már kicsit, ugye kitörölted???

    Tele van az egész apró ilyen vicchuszárokkal, mint te.
    Ha annyival okosabbnak tartod magad az eladótól, akkor neked kellett volna, hogy legyen annyi eszed, hogy nemet mondasz. Így csak...

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz vezeralmos2 #27 üzenetére

    Bocsánat, a korát te hoztad fel, én csupán folytattam a sztorit.
    Igazad van, hogy az eladó felelőssége megnézni mit ad el. De valószínűleg úgy halt volna meg, hogy nem tudja meg milyen vga-t adott át neked pontosan, ha te ezt nem jelzed neki.
    Mivel keresete nincs neki valószínűleg, ezeken az üzletkből származó összegeken túl, így fontos lehet neki a 3.000,- ft is. Nem azt mondom, hogy a legéletképesebb a sztori, de ez legyen a legnagyobb "rossz" a srácban, hogy igényt tart erre az összegre.

    A kártya pedig dolgozik a gépedben Te magad írtad. Próbáljátok békésen lezárni a dolgot. Szerintem egyikőtöknek sem éri meg ez. Neked is vaj van a füled mögött. Neki is. Te vagy az idősebb, tényleg neked legyen több sütni valód, és megnézed az ő szemszögét is.
    Azt próbáld nézni, hogy nem a rossz szándék vezérelte, hisz akkor nem vitte volna a kártyát el neked egy csomó időt a szabadidejéből rád áldozva. És a hirdetései is párját ritkítják. Járhatsz még hasonló cipőben te is. Mert mindenki hibázik. Én is, ő is, te is, mindenki. A szándék a lényeg.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Phülöp

    addikt

    válasz vezeralmos2 #19 üzenetére

    Enyi GYANÚS jel után miért nem fordultál vissza gondolkodás nélkül?
    Mégiscsak jó az a kártya ár alatt, ugye?

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

  • ricsi99

    addikt

    válasz vezeralmos2 #35 üzenetére

    Cimbi... szerintem túltóltál valamit....
    Első körben az önérzeted.

    1.) "kereskedőtől" ha valamit veszel mivel sok mindent elad ,így bele is fog csúszni 1-2 "hiba".... más ha évente eladsz valamit...
    2.) Ha vállalta hogy gariban visszaveszi akkor minek túráztattad magad?
    3.) Szakidnak mindent elhiszel ... (de 35 ért én is cserélek vrm-et :D...)

    Szerintem nem való neked ez a használt piac... Boltban vatta új... azzal nincs baj.

    Ja és tényleg régi kari van a gépében... tudom mert én tákoltam meg :D...

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • ricsi99

    addikt

    válasz vezeralmos2 #38 üzenetére

    "Nem a te pénzeddel léptek le, így könnyű verni a nyáladat. :R"

    Ezt tudhatod koma mert így születtél... ja mégsem mert amúgy van függő ügyem vele amit kölcsönös lustaságból nem rendeztem vele :D

    "Amúgy meg én is adtam el már rossz cuccot úgy hogy nem tudtam róla hogy rossz, de nekem eszembe nem jutott volna a vásárlóról fröcsögést írni fórumra, én kértem elnézést és vissza lett fordítva az üzlet.
    Szerintem így lenne korrekt, amennyiben időben fény derül a problémára."

    Hidd el csak azért kezdtem el olvasgatni az egészet mert kiváncsi voltam mit szúrt el...
    visszaolvasgtva a hsz-eid nekem 2 dolog jött le:

    1.) Felajánlotta a "garis" ügyintézést ,de te nem fogadtad el.... az teljesen korrekt volt ,hogy küld vissza és megnézni....
    2.) Elvitted máshoz és megjavíttattad... onnét már a te felelősséged/ pénzed...

    És még tudd ...nem a szivem csücske a srác, de már az első hsz-ed is degeneráló/ vádaskodó/GYANUSítgató volt....viszont szereztél egy pár kellemes percet a feltételezéseiden alapuló teoriák gyártása során keletkezett következtetéseid miatt... régen röhögtem ennyit...különösen a tápcsati-vrm combónál ami a magasröptű hozzáértésed bizonyítéka... ennél több már nem is kell.... :D
    Tipikusan a "jogaim vannak mert öntudatos vásárló vagyok" stílus...

    Én curvára azt beszéltem meg volna vele még az elején ,hogy elviszem ,leülök a kapudban és megvárom mig leteszteled , ha sz@r van a palacsintába akkor vissza a della, ha meg minden klappol nála (amiről a saját szemeddel meggyőződől), akkor meg megköszön és hazamegy...

    Ez helyett itt megy a cirkusz ,hogy kinek van/volt igaza...
    Miért nem tettél valamit az helyett ,hogy itt csak a billenytyűzetet koptatod?

    Mind1 részemről befejeztem az észosztást (nekem is kevéske van)

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák