Új hozzászólás Aktív témák

  • weman

    csendes tag

    Sziasztok! Remélem nem térek el a topiktól a kérdésemmel, de lehet tudtok benne nekem segíteni, mert lehet, hogy router problémám adódott. A probléma kb. másfél hónapja jelentkezett nálam, olyan formában, hogy az internetem nem stabíl. Ez alatt azt értem, hogy megnyitok egy weblapot és van úgy hogy az egyből betölt, de van úgy, hogy a kis töltő karika csak forog és forog, majd egy idő után "A webhely nem érhető el" hibaüzenetet kapom és ez így is marad, vagy észhez tér a net és végül betölt. Ez a hiba szorványosan fordul elő, van úgy, hogy egy órában többször is, van úgy, hogy 1x-2x maximum. Mitől lehet ez? Már hívtam a szolgáltatómat, ami jelenleg az UPC-t váltó vodafone, részletesen elmondtam nekik a problémámat, küldtek is egy technikust, aki kicserélte a routert egy CH7465VF típusúra, de ez nem oldotta meg a problémát. A probléma az összes készüléken jelentkezik, amivel rá tudok kapcsolódni a wifire, telefonoknál, laptopnál egyaránt, és az asztai pc-mnél is, ami viszont kábellel van csatlakoztatva a routerhez. Mivel nem igen értek a router beállításához, ezért eddig csak annyit csináltam, hogy a beállításoknál újraindítottam a routert, egyik ismerősöm javaslatára, aki szintén tapasztalt régebben ilyen hibát a netével, de nekem ez sem oldotta meg a helyzetet. Nem tudnátok erre a problémára esetleg valami megoldást? Persze, ha minden kötél szakad akkor újra felhívom a vodát, hogy valamit csináljanak tényleg, mert ez így nem állapot. Válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák