Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Boss

    őstag

    válasz marilllyo #64 üzenetére

    én elsőre matt-et buktam el csak, másodikra meg mindenki meglett (csak az 5. fejezettől kezdtem, ahol matt meghalt egy igen szar döntős rész miatt) VOLNA, ha nem bugozódik be a don't move rész az UTOLSÓ embernél, nem mozdultam se előtte, se közben, mégis úgy érzékelte, azt hittem szétverem az egész berendezést.. szerencsére lenyugodtan, de ez vicc, emiatt nincs meg a platinum (közben megcsináltam a "köcsög" trophy-kat is..) :(((
    hihetetlen, hogy nem írja felül az előző történetet, ha nem teljesen new story-val kezded, hanem valamelyik epizódból, most megint az 5.-től kezdhetem a platinumért. így 3.-ra + az egyes említett "köcsög" trophy-k miatti többszhöri kisebb játszadozás miatt ez már kicsit uncsi, lehet nem lesz kedvem hozzá.

    a játék 10/10, de ezt megcsinálhatták volna jobban is, azaz ha epizódból indulsz, akkor megkérdezze, hogy felülírja -e az eredeti játék haláleseteit.. hiába mentesz meg vkit, csak addig él, amíg végigmész a sztorin, ha újra elkezdenéd valahol, már megint nem él. az első végigjátszás örökre megmarad, kivéve, ha teljesen újrakezded.

Új hozzászólás Aktív témák