Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandorHUN

    addikt

    Egyszer volt Umi készülékem, de azok után senkinek nem ajánlom.
    A pénzért cserébe elsőre tényleg nem tűnik rossz üzletnek, de az akku kb. 3 hónapig ha bírta, felfújódott, töltéskor attól féltem ki fog gyulladni. Utána meg nem lehetett sehonnan szerezni hozzá pót aksit, gyártó se nagyon szállít külföldi boltokba.

    Ha már kivehetőre csinálják és ilyen sz_r minőségűre, az a minimum, hogy utána elérhetővé teszik a csere opciót is, vagy aksi vételét, főleg, hogy kínai teló miatt a gari is nehézkes, és akkor a tok meg védő üveg nehézségeinek beszerezését nem is említem.

    Én senkinek nem ajánlanám őket, ennyiért inkább egy pár éves teló használtan, de megbízhatóbb márkából.

    [ Szerkesztve ]

    www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

  • NandorHUN

    addikt

    válasz bloggiold #7 üzenetére

    Már bocs, tisztában vagyok vele hogy kell tölteni egy telefont. Volt már iPhone-om, HTC One-om, LG G3-mam többször is, jelenleg pedig Huawei p8 telefont (meg Tab S2) használok.

    Egyikkel se volt ilyen gondom, ugyan G3 akkuja másfél év után tönkrement, de nem fúfódott fel ilyen mértékben. Telefont általában direkt 70-90% szoktam tölteni, mivel tudom, hogy ha 100% fölött hagyom az káros neki.

    Umi telefonom ennek ellenére is nagyon hamara megadta magát. 3 hónap alatt. Ha belegondolsz Kínából mennyi a posta, gari oda vissza az megint egy 3 hónap.

    Én ezzel a telefonmárkával még egy jó darabig nem próbálkoznék.

    www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Új hozzászólás Aktív témák