Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    Már évek óta várom a kijelző alatti ujjlenyomat olvasót, mert én elől szeretném használni nem hátul. Most s8-am van használható, de igazából nem szeretem a hátul lévő ujjlenyomat olvasót, míg az előző s6-om elől nagyon jól használható volt, pedig annak a hatásfoka még gyengébb volt.

    Ezzel szemben nekem elég nagy csalódás, hogy kihoznak 3 méretű S10-et, amiből az egyetlen ami nem péklapát, abból ki akarják hagyni az kijelző alatti ujjlenyomat olvasót. :((( :(((

    Eleve minek kell 3 méret és miért kéne bármely funkciónak a nagyobb, már nem is igazán mobil verziók exklúzív funkciójának lennie?
    6,4" már egy kisebb tablet, ne már! Nekem az nem fér be egy zsebembe se és a 6,1"-el sincs kedvem szórakozni. Már az s8 is olyan magas 5,8"-on, hogy van olyan nadrágom, amiből felfelé kilóg. Aki szereti vegye a nagyot, de ne legyen már kötelező a + méret.
    Most meg az 5,8"-es S10-re nagyjából azt mondják, hogy az nem csúcsmobil, mert kihagynak belőle néhány dolgot. A 3 kamera mondjuk pont nem érdekel, de az előlapi feloldás lehetősége nekem deal breaker. :W

Új hozzászólás Aktív témák