Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Morden24 #12 üzenetére

    értem, csak nem arról van szó, hogy általam sokra tartott játékok vezessék a listát,
    hanem arról, hogy legalább képes legyek a játék kategóriába sorolni azokat, amiket látok.
    Ahogy copin mondja, attól, hogy mások nem azért rajonganak, amiért én,
    még nem nyújt kisebb élményt egyik általam favorizált cím sem.
    Sőt, hozzájárul az az illúzió, hogy én felfedeztem valamit, amit a többség nem :D
    Viszont azt valahol sajnálja az ember, hogy a Wii sokkal inkább megállja a helyét
    valami családi interaktív izéként, mint konzolként.

    volkovy:
    én a PC-s felhozatalt egyáltalán nem ismerem, így azzal nem is tudom összevetni
    a dolgot. És abszolút pártolom a szórakozást fokozottan előtérbe helyező játékokat,
    így nem is erre értendő a korábbi megnyilvánulásom. Rengeteg játékot tudnék felsorolni,
    akár Wiin is jópárat, amik ezt nyújtják. Továbbá méltányolom, ahogy a nintendo
    komoly vérfrissítést hozott az üzletágba, és bevont olyan embereket a játékba,
    akik eddig max 100m-es távolságból láttak konzolt. Olyan sw-ek kerültek ki,
    amikkel a család együtt játszhat, és nem úgy, hogy mindenki sorban kockul,
    hanem társasjáték szerűen, papa, mama, gyerekek.
    Aztán most már ez kicsit átment olyasmibe, hogy az igénytelenséget is jól el lehet adni nekik, így minek erőlködni. Egy mini-game gyűjtemény borsos áron, aztán mindenki vigyorog. És most már sokkal inkább ennek a rétegnek az igényei határozzák meg a felhozatalt. Ebben látom az ilyen listák jelentőségét. Beszélhetnénk arról, hogy a nintendo gyakorlatilag elhanyagolja azokat, akik éveken át hűségesen hittek benne,
    mert casual címeken kívül elvétve jelennek meg fajsúlyos anyagok,
    amik alatt nem azt értem, hogy kombókat kell magolni heteken át.
    Ezek az illeszd be a körbe a labdát játékok ugye nem vetekednek egy super mario galaxy-vel, ami még mindig egy könnyed szórakozást nyújtó platformer.
    na mindegy, kezdek átmenni hitvitába, meg nincs is közvetlen érdekeltségem a dologban,
    úgyhogy befogom.

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák