Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snake1977

    őstag

    válasz Seangaijin #37 üzenetére

    +1 iponból soha többet...
    Rendeltem egy raidmax alpha prime pc házat, hiányzott belőle az rgb led ventillátorok vezérlője, a megrendeléskor kapott emailben volt egy telszám nem vették fel, oké akkor írok emailt hogy miért nem képesek 2 órán keresztül felvenni a telszámot (megjegyzem a honlapukon nincs telefonos elérhetőség!), a válasz azért mert nem használják, meg állandóan foglalt etc., aztán a hiányzó alkatrészre olyan hülyeségeket írtak mintha random generátorral pattant volna ki a fejükből, ilyen inkompetens bandát még nem láttam, az 5 polusú ventillátor csatlakozót dugjam rá a belső usb portra, az már mellékes hogy az usb port 4-et használ, a kábel sem ér el odáig. Természetesen nem dugtam rá, szerencsére nem vagyok makett hülye ezekhez a dolgokhoz. A lényeg hogy sok ilyen jótanácsot kaptam, szigoruan emailben félóránként válaszoltak kb. a végén elállás lett belőle, de még a boltban a szervízesek közel félórát tanakodtak és kezdték a hülyeséget előről, végül találtam egy youtube videót a hiányzó alkatrészről, így visszavették (amit egyébként minden indok nélkül meg kellett volna tenniük), viszont a vételárat 14 napon belül utalják majd...a 14ik napon délután érkezett meg, gusztustalan egy cég, többet soha semmit tőlük...

    [ Szerkesztve ]

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

Új hozzászólás Aktív témák