Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz bmakszim #16 üzenetére

    VAIO Z-ről volt szó eredetileg, NEM a VAIO Z flip-ről! Sebaj, tudom, hogy nehéz még két hozzászólást elolvasni.

    Jogos.

    A billentyűzetnél nem az a kérdés, hogy szigetes-e vagy sem, mert akkor kis híján az összes notebookot hasonlíthatnám hozzá, hanem a gombok kialakítása, mérete (elsősorban az F gombokra és a nyilakra gondolok).

    Na ja, tudom, hogy mostmár nem az számít, de amikor a piacon pont csak 2 - 3 modell volt ami llyen volt, valahogy nem jöttek a kommenthegyek, hogy az apple koppintotta a kinézetet, most hogy az apple is csinál ilyet hortelen az apple lett az "etalon"? Szóval értem, csak mégse az apple alkalmazta ezt először... A kinézetet meg hagyjuk is, mert kb az apple az a cég, ami magától soha semmit nem talált ki a formát is beleértve.

    A zsanér is ugyanaz, én nehezen tudnám messziről megkülönböztetni a kettőt.

    Mondjuk igen, igaz kb másik 40 notebookot is lehet mondani amin ugyanez a zsanér, szóval ezt így annyira nem emelném ki.

    De továbbra sem utálkozom, nem vagyok fanboy, sőt! Kíváncsian várom, hogy elérhető lesz-e EU-ban is, és ha igen, mennyiért, mert nagyon tetszik.

    Én sem utálkozom, de ne az apple jusson mindenről az eszembe, mert azért az apple is koppint rendesen.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák