Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz 30z.Samu #1 üzenetére

    Nem csak az, hanem elkezdtek itt is operátorokat (skinek csak) bevezetni, meg vannak feladatok folyamatosan (Shattered Web). Próbálnak ebbe is valami minimális role-t beleerőltetni(?). Pontosan nem tudom, hogy megy ez. És sajnos a vírus is most nagyon jót tesz a játékosbázisoknak.

    Részemről. Én néztem hétvégén a IEM Katowice-t (a vírus miatt, full üres nézőtér volt). És maga a játékmenet nem olyan nézőbarát már. Főleg így a Six Invitational után. Nagyon fura ez. A fél életemet CS-vel töltöttem. És most ahogy néztem a meccseket, elavultnak éreztem. Pont a CS egyik lényegi részét leginkább az Economy-t. Ami a sok echo kört eredményezi. Ezt még leírni is fura, de hétvégén mégis ezen agyaltam amikor néztem. És leginkább mondom, az R6:Siege-hez képest értem ezt. A Siege sokkal sokrétűbb, komplexebb játék. Szerintem.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz oriic #6 üzenetére

    Pedig én nem temetném. Pont azért mint amiért az OW-t se szabadott. Mert iszonyat nagy cég áll mögöttük. Nekem se jön be a Valorant. De egy ideig nyomatva lesz az tuti.
    Vagy a másik lehetőség, hogy nektek lesz igazatok. Mert a Riot annyi szir-szart bejelentett mostanság, hogy lehet úgy vannak vele, hogy elég ha azok közül egy befut. Ha meg nem a Valorant lesz, akkor elengedik a kezét.

    Tényleg az OW mennyire megy manapság Esport szinten? A casual réteg eléggé köp a játékra. Esport szinten néztem egy ideig az OW League-t, de miután minden meccs kb ugyan olyan volt, hamar beleuntam.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz wjbhbdux #8 üzenetére

    Azért ez elég nagy konteo. Az Artifact-nél maguk Richard Garfield-ék is elismerték, hogy durva bajok voltak vele.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz 30z.Samu #11 üzenetére

    Mivel nyomja a Bazsi? BR-ezik ő is? Meg oktat, azt tudom. :)

    Más azért streamert nézni, meg egy rendes Esport versenyt. Olyan mint ha két külön játékot néznél. Azon agyaltam, hogy basszus 1.6 óta kvázi ugyan azok a pályák vannak. Nemrég olvastam egy map contest-ről ahol készültek érdekes pályák. A döntőn meg még mindig Nuke, Dust 2-t néztem... remake-elik őket aztán ennyi. Emlékszem a mostani mirage is még anno cpl_strike-ként kezdte. Vertigo már 1.6 előtt is volt.

    Mondanám, hogy ráférne valami komoly vérfrissítés a játékra. De a tények önmagukért beszélnek, a számok jók, nem kell hozzányúlni. A Sourece 2.0-s CS-t is már évek óta pletykálják.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz 30z.Samu #13 üzenetére

    Megfordul ő is minden játékban. :) Emlékszem amikor elkezdte/kipróbálta a Team Fortress 2-t, ventri-n ott kiabáltam neki, hogy "üsd azt a kva sentry-t Kodi mert jönnek!!"
    Jó fej csávó, nem is érdemli meg őt ez a toxic magyar scene. De ezt megbeszéltük mi már párszor (vele). :) Viszont stream-jét szerintem sose néztem (max egy egy részletet). Bár alapból nem nézek streamereket.

    A Siege kezd talán beindulni itthon rendesen. MNEB-be is bekerült. Sirboss révén már nagy nemzetközi eseményen is megmutattuk magunkat. Kíváncsi is leszek, hogy mi lesz most vele, és blas-sal.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz 30z.Samu #16 üzenetére

    Nagyon nem is így indult az a sztori. Az elején nagyon komoly gondok voltak vele. Pár napja megnéztem az E3-as bejelentő videót megint, teljesen más játékot jelentettek be, ahhoz képest ami végül megjelent. Aztán azóta megint csak egy eléggé más játék lett.
    Őszintén csodálom is az Ubi-t, hogy pont ők képesek voltak onnan lábra állítani ezt a játékot. Már csak a közösséget kellene gatyába rázni. Amire én a nagyon komoly szigorításokat javasolnám nekik. Mint, hogy pre phase-ben védő oldalon, alapból ne lehessen már pubon TK-zni. Aki meg megpróbálja, annak olyan perma bann-t adnék mint a franc. Vagy lehessen jelenteni külön a TK-zókat. Három jelentés után bann.. Nagyon meg kellene szorítani a gyeplőt, mert a szép szóból nem értenek a gyökerek. Bár szerencsére ez csak pub-ra jellemző.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák